Інтер'єрна реклама

Інтер'єрна реклама (стенди, панно, об'ємні букви, акрилайти, фреймлайти, вказівники, офісні таблички, прямий та інтер'єрний друк) - Виготовлення внутрішньої реклами


Як і інші різновиди реклами, інтер'єрна повинна привертати увагу, підтримувати імідж компанії. Характерною її ознакою є те, що використовується така для прикраси внутрішнього простору будівлі, а тому повинна максимально підлаштовуватись під продуманий дизайн, сприяти комфортній атмосфері та відповідати особливому призначенню закладу.

Залежно від місця розташування рекламних носіїв, інтер'єрна реклама має 3 основні напрямки:

 • оформлення входу;
 • оформлення внутрішнього простору;
 • оформлення рецепції.

Окрім цього, її поділяють на певні види залежно від змісту та основної цілі, котру вона покликана досягти.

 1. Навігаційна — повинна вказати де саме знаходиться той чи інший об'єкт, забезпечити орієнтування відвідувача.
 2. Брендова — допомагає зрозуміти, який об'єкт розташований перед людиною, працює на позитивний імідж, вигідно вирізняє торгову точку (офіс) з-поміж інших.
 3. Інформаційна — повідомляє про товар, фірму, акції, заохочує до купівлі.

Враховуючи специфіку організації та закладу доречно використовувати різні варіанти внутрішньої реклами.

Стенди — квадратної чи прямокутної форми щит або конструкція, котрі використовуються для розміщення тестової чи графічної інформації. Найчастіше такий слугує для повідомлення про саму компанії, її товар, акції, новини, наявні сертифікати та дозволи тощо.

Стенди виконуються з міцного пластику, можуть містити на лицевій стороні спеціальні прозорі кишені для розміщення інформаційних матеріалів, фото.

Панно — різновид банеру. Виконується із банерного полотна та кріпиться на спеціальну металеву раму. Конструкція може доповнюватись різноманітним варіантам підсвітки. Так само як і зовнішні банери, панно повинно викликати певну асоціацію, емоцію, пов'язану із пропонованою послугою чи продуктом.

Об'ємні букви. Можуть виконуватись із найрізноманітнішого матеріалу, зокрема й з металу, пластику, дерева тощо. Доцільні для використання у великих за площею приміщеннях. Вказують на солідність фірми, магазину, привертають увагу та працюють на імідж.

Акрилайт — прозора вивіска, забезпечена світловими ефектами. Зазвичай, сама вона виконується із акрилового скла, а функцію підсвітки виконують люмінесцентні лампи або ж світлодіоди.

Фреймлайт — особливо тонка світлова панель. Так само, як і акрилайт, така виконується, зазвиачй, зі скла та підсвічується світлодіодами чи люмінесцентними лампами, проте всередину неї можна вмістити певний постер. Конструкція дає можливість змінювати необхідну інформацію дуже швидко, і без залучення спеціалістів. Найчастіше використовується для інформування про певні акції, курс валют, для реклами продукції.

Таблички офісні. Можуть монтуватись на стіну чи двері, виконуються із найрізноманітніших матеріалів, зокрема й зі скла, металу, пластику. Зазвичай, такі містять логотип компанії, її назву чи рекламне зображення. Часто допомагають ідентифікувати потрібний кабінет.

Вказівники — рекламні конструкції невеликого формату, котрі допомагають відвідувачу зорієнтуватись в закладі. Можуть виконуватись у вигляді табличок із стрілочками, стрілочок, інших вказівних елементів. Для хорошої помітності у будь-який час доби, вказівники доповнюються світловими ефектами. Активно використовуються в торговельних центрах, на АЗС, вокзалах, автобусних станціях, великих за площею офісних будівлях.

Прямий друк — технологія перенесення певного зображення, логотипу, символіки, текстової інформації тощо на будь-яку щільну поверхню. Такий різновид інтер'єрної реклами робить приміщення оригінальним, впізнаваним та унікальним.

Інтер'єрний друк — один із різновидів широкоформатного друку, що використовується для декорування приміщення, виокремлення компанії, збільшення її впізнаваності. На відміну від зовнішнього, такий повинен бути максимально чітким, розрахований на близький контакт із відвідувачем.

Ми пропонуємо:

усі різновиди інтер'єрної реклами. Беремось за виконання конструкцій будь-якого розміру, форми та складності.

Спеціалісти Leosvit Marketing допоможуть підібрати для Вас найбільш вдалі варіанти інтер'єрної реклами, враховуючи специфіку діяльності компанії, місця її розташування та Ваших побажань.

Термін виконання: від 3-х до 10-ти робочих днів з моменту замовлення.

Оплата: передбачається передплата у розмірі 70% від вартості товару/послуги. Після виконання роботи оплачується друга частина — 30%.

Оформлення замовлення: для того щоб замовити інтер'єрну рекламу, потрібно зателефонувати спеціалістам компанії “Leosvit Marketing”, або залишити запит на сайті і наш менеджер зв'яжеться з Вами протягом найближчого часу.

Ідеально підійде для ...

Дана пропозиція, на нашу думку, підійде для наступних категорій:

РоздрібАвтомобіліМедицинаВиробництвоПослугиНавчанняРозваги

Як ми працюємо?

 • Ви залишаєте нам запит на сайті, телефоном, е-милом...
 • Наш менеджер телефонує Вам, уточняє деталі запиту
 • Ми розраховуємо вартість, підписуємо угоду
 • Ви здійснюєте попередню оплату
 • Ми розробляємо мадіаплан, кошторис, затверджуємо дизайн, тощо...
 • Ми здаємо якісну роботу або відвантажуємо продукцію