Виготовлення внутрішньої реклами

Внутрішня реклама - виготовлення


Для правильно розуміння усіх напрямків діяльності нашої компанії необхідно також включити сюди таке поняття, як внутрішня реклама, або indoor-реклама, як її ще називають. Із самого словосполучення зрозуміло, що йдеться про рекламу, розміщену в приміщенні.

Внутрішня реклама

Будь це приміщення магазину, кафе, офісу, великого торгового центру чи невеличкої перукарні, усі вони використовують свої приміщення для додаткового рекламного впливу на своїх потенційних покупців та клієнтів. По суті, перетнувши вхід у таке приміщення, потенційний клієнт виходить на фінальний рубіж прийняття рішення про покупку, тому для багатьох компаній такий різновид реклами є дуже важливим.

Внутрішня реклама або indoor-реклама — це певна графічна або текстова інформація, котра оформлена відповідним чином, має рекламний характер та розміщується всередині приміщень.

До неї належать також рекламні повідомлення, розміщені усередині магазинів/супермаркетів - конструкції POS (point of sale), екрани та ін.

Рекламна компанія Leosvit Marketing пропонує всі різновиди виготовлення внутрішньої реклами, починаючи від інформаційних стендів, закінчуючи великими LED-екранами для торгових приміщень.Розцінки на послугу: Виготовлення внутрішньої реклами

Отримайте прайс-лист на наші послуги вже зараз!


Як ми працюємо?

  • Ви залишаєте нам запит на сайті, телефоном, е-милом...
  • Наш менеджер телефонує Вам, уточняє деталі запиту
  • Ми розраховуємо вартість, підписуємо угоду
  • Ви здійснюєте попередню оплату
  • Ми розробляємо мадіаплан, кошторис, затверджуємо дизайн, тощо...
  • Ми здаємо якісну роботу або відвантажуємо продукцію