Реклама на маршрутках

Реклама на маршрутках - Реклама на транспорті


Реклама на маршрутках

Реклама на маршрутних таксі - один з найефективніших видів зовнішньої реклами. Сотні тисяч громадян щодня використовують маршрутні таксі для переїздів. Вони присутні у багатьох російських містах і часто є основним видом громадського транспорту. Маршрутні таксі охоплюють широку аудиторію споживачів. Завжди помітна і знаходиться в центрі уваги. Маршрути найрізноманітніші. У замовників завжди є можливість вибрати необхідний маршрут.

У Львові на маршрутних таксі їздять в основному приватники, яких цікавить, в першу чергу, прибуток. У зв'язку з цим, маршрути самі насичені та найвигідніші. Вони здійснюють перевезення і їздять там, де найбільше людей. Саме тому, реклама на маршрутках показує найкращі показники ефективності, охоплює рекордна кількість людей і приносить максимальну віддачу.

Порівняно низька вартість, що є її ще одним безперечним плюсом.

У години пік, коли швидкість транспорту невисока, рекламу на маршрутках бачать абсолютно всі учасники дорожнього руху. Добре запам'ятовується і відкладається в пам'яті людей, так як газелі проїжджають сотні кілометрів у день.

Сьогодні можна з упевненістю говорити, що динамічна реклама на транспорті найкращий, і в той же час недорогий спосіб, який заслуговує довіру у багатьох замовників і має саму точну концентрацію проведення рекламної кампанії (можливість вибору маршруту).

Варіанти розміщення:

Розцінки на послугу: Реклама на маршрутках

Отримайте прайс-лист на наші послуги вже зараз!


Як ми працюємо?

  • Ви залишаєте нам запит на сайті, телефоном, е-милом...
  • Наш менеджер телефонує Вам, уточняє деталі запиту
  • Ми розраховуємо вартість, підписуємо угоду
  • Ви здійснюєте попередню оплату
  • Ми розробляємо мадіаплан, кошторис, затверджуємо дизайн, тощо...
  • Ми здаємо якісну роботу або відвантажуємо продукцію