Реклама на автобусах

Реклама на автобусах, реклама в маршрутках - Реклама на транспорті


Реклама на автобусах

Міські автобуси - один із найпоширеніших видів транспорту у місті а отже і найбажаніший рекламоносій для великої кількості рекламнодавців. Найбільша кількість одиниць, велика кількість пасажирів, довгі маршрути

Реклама на автобусах є досить прийнятною та ефективною оскільки таку рекламу бачить величезна кількість людей, - це перехожі, водії, пасажири і т.д. Часті зуминки та невелика швидкість міських автобусів роблять терламу на таких автобусах дуже привабливою, адже сприймається розміщена інформація дуже легко.

Велика площа для розміщення реклами є ще однією перевагою для розміщення реклами.

Крім того завжди є можливість вибрати маршрути, які найкраже підійдуть для окремих рекламних кампаній, тому що можна вибрати маршрути в залежності від потреб: спальні райони, центр міста, промислові райони і т.д. При цьому багато хто з пасажирів щодня користуються однаковими маршрутами. Замовник може легко вибрати найбільш підходящу аудиторію потенційних споживачів і клієнтів, розмістивши рекламу на найбільш підходящому маршруті. Вважається, що найбільш ефективно таким чином працює реклама товарів народного споживання, акцій у магазинах і сезонних знижок, інформація про працевлаштування, подорожах, навчанні і т.д.

Якщо бажаний найбільше охоплення аудиторії, можна підібрати для розміщення реклами автобуси кільцевого маршруту. Реклама на автобусах пропонує всім замовникам краще оптимальне поєднання ціни та якості. При всій різноманітності і достоїнства, ціна квадратного метра розміщення на поверхні кузова мінімум вдвічі нижча квадратного метра будь-якого іншого виду зовнішньої реклами.

Ми із задоволенням допоможемо Вам вибрати найефективніші маршрути для Вашого бізнесу і допоможемо розмістити рекламу на них.

Розцінки на послугу: Реклама на автобусах

Отримайте прайс-лист на наші послуги вже зараз!


Як ми працюємо?

  • Ви залишаєте нам запит на сайті, телефоном, е-милом...
  • Наш менеджер телефонує Вам, уточняє деталі запиту
  • Ми розраховуємо вартість, підписуємо угоду
  • Ви здійснюєте попередню оплату
  • Ми розробляємо мадіаплан, кошторис, затверджуємо дизайн, тощо...
  • Ми здаємо якісну роботу або відвантажуємо продукцію