Розробка вебсайту для компанії WestTaxi

Веб-сайт для "Вест Таксі"


Замовник

TaxiWest

TaxiWest

“Вест таксі” - одна із найбільших компаній Львівщини, що надає послуги пасажирських перевезень. Своєчасна доставка, доступні ціни, велика кількість операторів для збору замовлень, пунктуальність, а також велике різноманіття автомобілів класу “В”, “С” та мінівенів забезпечують “Вест таксі” велику кількість постійних клієнтів. З кожним роком компанія постійно збільшує свій штат, запрошує до співпраці відповідальних водіїв.

Сайт компанії: http://west-taxi.com.ua/?p=promo


Виклик

Для того аби більше розповісти про себе, забезпечити хорошу комунікацію з потенційними клієнтами та використати свої можливості по максимуму, “Вест таксі” потрібно було мати власний сайт. Виконання такого завдання було доручено спеціалістам “Digital Star”.

Рішення

Сайт створювався для того, щоб потенційний клієнт ознайомився із пропонованими послугами та скористався ними. Саме тому вже на першій сторінці розписані пропозиції “Вест таксі”, а для кращого сприйняття інформації до кожної послуги додається відповідне до тексту фото.

Більше потенційний клієнтів вдається отримати завдяки окремому блоці “Чому таксі 218?”. Основні переваги служби тут проілюстровано з допомогою піктограм.

Особливістю сайту стала спеціальна програма, розміщена в розділі “Тарифи”. Увівши необхідні дані, пасажир дізнається вартість проїзду ще до того, як замовить автомобіль.

Оскільки компанія постійно збільшується та потребує нових водіїв, в окремому розділі потрібно було розмістити інформацію для них. Привернути увагу користувача, допомагають яскраві кольори: синій та контрастний до нього помаранчевий.


Результат

Простим за структурою, однак багатим за своїм інформаційним наповненням вийшов сайт для “Вест таксі”. Вдало підібрані ілюстрації, зрозумілий довершений контент формують образ соціально відповідального, солідного перевізника.