Веб-сайт для Upper Job

Веб-сайт для Upper Job


Замовник

Upperjob

Upperjob

Upper Job — польська рекрутингова компанія. Вже протягом кількох років постіль підприємство успішно допомагає іноземцям з офіційним працевлаштуванням в Польщі. Upper Job напряму співпрацює з працедавцями, а тому гарантує своїм клієнтам помешкання, юридичний захист, порядність. В 2017 році компанія вирішила вийти на міжнаціональний рівень, а тому обрала для відкриття своєї філії Львів.

Сайт компанії: http://upperjob.com.ua


Виклик

Прийшовши на український ринок, першим завданням, котре довелось виконувати Upper Job, стала презентація себе та налагодження комунікації з потенційними клієнтами. Для створення власного сайту, системи CRM та якісної рекламної кампанії в інтернеті керівництво Upper Job, звернулося до спеціалістів Digital Star. Для клієнта важливо було закцентувати увагу на легальності, соціальній відповідальності та якісних послугах, пропонованих ним.

Рішення

Оскільки виїзд за кордон та співпраця із малознайомими людьми, а тим паче іноземцями, завжди насторожує, нами було прийнято рішення найперше подолати бар'єр “недовіри”. З цією ціллю вже на стартовій сторінці сервісу розміщено блок “Як ми працюємо”. Невеличкі піктограми та короткі текстові повідомлення дають зрозуміти, що схема працевлаштування максимально прозора та проста, а сам працівник, погодившись на пропозицію, нічим не ризикує. Тут же ж візуалізовано “схему супроводження клієнтів”, перераховані основні переваги співпраці з Upper Job. Щоб максимально розвіяти можливі сумніви та посприяти формуванню довіри до кадрової агенції, доцільно було також окремі розділи присвятити частим запитанням, гарантіям та інформації про саме агенство.

Щоб користувач міг більше дізнатись про особливості тієї чи іншої роботи на головній сторінці зображено 9 фото, кожне із котрих презентує ту чи іншу професійну сферу. Навівши на зображення курсор, гість побачить ще 4 професії, пов'язані з обраною сферою. Звідси можна перейти до корисної інформації.

Додати сучасності та цікавості сайту допомагає слайдер, а також фонові фото європейського офісу, модернізованого цеху.


Результат

Команді “Digital Star” вдалось створити максимально інформативний, лаконічний сайт. Проста та логічна структура сайту дає змогу користувачу з легкістю самостійно знайти інформацію про доступні вакансії, умови, перелік необхідних документів та інше. Максимально ж повне інформування забезпечує компанії “Upper Job” статус серйозного компаньйона, котрому можна довіряти.