Веб-сайт для ТзОВ “Агродерев”

Веб-сайт для ТзОВ “Агродерев”


Замовник

Агродерев

Агродерев

“Агродерев” - одне із найбільших підприємств Західної України, зайнятих в деревообробній сфері. Історія його розпочинається з 1995 року. Саме тоді в невеличкому містечку Львівщини — Рава-Руська — виник перший склад підприємства, було закуплено основну техніку. Відтоді акціонерне товариство спробувало себе в різних напрямках діяльності: підлогова дошка, меблі, вагонка та багато іншого. 2013-й став особливо важливим для “Агродерев”. Було закуплено нову лісопильню, збудовано велетенський склад загальною площею в 2200 кв. м., реконструйовано цехи. Основна продукція “Агродерев” сьогодні — меблеві щити, пиломатеріали, ламель дубова, паливні брикети. Підприємство нараховує вже 120 працівників, може похвалитись високою продуктивністю в 250 м. куб. Керівництво не планує зупинятись на досягнутому, постійно розвивається, збільшує свої потужності.

Сайт компанії: http://agroderew.com/uk


Виклик

Вихід ТзОВ “Агродерев” на національний ринок був просто неможливим без створення власного сайту. Важливо було забезпечити постійний канал комунікації підприємства та зацікавлених покупців, створити образ сучасного європейського відповідального виробника. З цією ціллю “Агродерев” звернувся до команди “Digital Star”.

Рішення

Важко придумати кращу рекламу, аніж візуальна демонстрація самої продукції та виробничого процесу. Тому спеціалісти “Digital Star” вже на першій сторінці сайту розмістили фото виробів “Агродерев”, проілюстрували велетенський склад та сучасне обладнання на виробництві.

Для того щоб викликати довіру в потенційного клієнта, ми вирішили більше розповісти про саме підприємство. Логічність викладу та зручність користування сайтом стали можливими завдяки використанню окремих тематичних розділів: “Про компанію”, “Продаж обладнання”, “Контакти”, “Продукція”. До наповнення останнього команда “Digital Star” підійшла особливо уважно. Окрім самого фото продукту, користувач також має змогу оцінити розміри виробу, його якість, породу, тип. Окрема сторінка — “Галерея” — дає змогу показати виробника в ділі, а отже, сформувати образ підприємства з професійним персоналом та найсучаснішим обладнанням. Викликати асоціації з лісом, природною деревиною допомагають вдало підібрані кольори сайту — сірий та зелений.


Результат

Веб-розробникам, дизайнерам “Digital Star” вдалось створити для ТзОВ “Агродерев” максимально лаконічний, та разом із тим інформаційно наповнений, зрозумілий сайт. Вже з першого погляду стає зрозуміло, що виробник — серйозне підприємство, орієнтоване на європейські стандарти якості.