Веб-сайт для "Стахеми"

Веб-сайт для "Стахеми"


Замовник

Стахема

Стахема

Як відповідальний постачальника будівельної хімії в Україні відома компанія “Стахема”. Її історія розпочинається з 1991 року, коли у місті Львові було відкрито перший офіс підприємства. Власні програмні розробки, висока мобільність, вміння гнучко підлаштовуватись під пропозиції ринку та виробничі плани клієнта дали змогу компанії не тільки втриматись на національному ринку, але й в рази збільшити потужність, штат, забезпечити собі лідерські позиції в обраній сфері. Основною пропонованою продукцією підприємства сьогодні є: лакофарбові засоби, добавки до бетону та розчинів, продукція проти цвілі та захисту деревини.

Сайт компанії: http://lignofix.com.ua/#page-top


Виклик

До спеціалістів “Digital Star” представники “Стахеми” звернулись з проханням створити окремий веб-сайт для лінійки пропонованої продукції для захисту деревини — Лігнофікс. Важливо було вказати, що товар високої якості, чеського виробництва, постачається спеціалістами “Стахеми” від самого виробника.

Рішення

Приступаючи до виконання завдання, команді “Digital Star”, по суті, потрібно було виконати своєрідну “веб-презентацію”, “веб-інструкцію” пропонованого товару. Саме тому ми обрали для виконання сайту варіант “довга прокрутка”. Щоб не “скролити” усю сторінку, користувач має змогу перейти до перегляду тих даних, котрі найбільше цікавлять, завдяки розділам у хедері сайту.

“Верхня частина смуги” відводиться під ілюстрацію самого товару. Акуратний ряд з баночок хімічного засобу із брендовими етикетками “Lignofix” розміщений на фоні невеличкого дерев'яного лісового будиночку. Для посилення асоціативного ряду використовуються бежевий (близький до натурального кольору необробленого дерева) та насичений зелений кольори.

Спеціально для цього веб-сайту було записано відеоповідомлення від технолога “Стахеми”. Окрім цього, додається ще кілька відео про продукцію “Lignofix” російською мовою, а також двохвилинне відео, на котрому наочно продемонстровано яким чином виконується оброблення деревини.

Цікавою особливістю став своєрідний калькулятор, розроблений програмістами “Digital Star”. Обравши продукт та вказавши об'єм пляшки, кількість, потенційний покупець дізнається загальну вартість та відразу ж в цій вкладці зможе оформити замовлення.


Результат

Веб-розробникам та дизайнерам “Digital Star” вдалось справитись із завданням доволі швидко. Сайт для компанії “Стахема” вийшов яскравим, зрозумілим для цільової аудиторії. Відео- та фотоілюстрації продукту та обробленої деревини допомагають потенційному покупцю швидше визначитись на користь товарів Lignofix.