Веб сайт для ДП "Красилівський агрегатний завод"

Розробка веб-сайту для Красилівського Агрегатного Заводу


Замовник

Красилівський АЗ

Красилівський АЗ

Одним із найстаріших вітчизняних підприємств по праву можна назвати ДП “Красилівський агрегатний завод”. Засновано його було ще в 1968 році. З того часу підприємство спробувало себе у виробництві різноманітних металевих виробів, визначилось із асортиментом, модернізувалось та в рази збільшило свій штат. Постійним клієнтом виробника вже протягом багатьох років поспіль залишаються Збройні сили України.

З ціллю вдосконалення своїх виробів представники Красилівського агрегатного заводу тісно співпрацюють з зарубіжними виробниками аналогічної продукції, приймають участь в міжнародних виставках.

Сьогодні підприємство спеціалізується на виробництві п'яти товарів військового призначення (автомат, протитанкові ракетні комплекси, деталі та озброєння для літаків) та ста п'ятдесяти продуктів господарського споживання (електричні, твердопаливні та газові котли, конвектори).

Сайт компанії: http://kaz.km.ua/


Виклик

Щоб налагодити належну комунікацію із потенційними покупцями, більше розповісти про себе, Красилівському агрегатному заводу було потрібно мати власний сайт. Команда “Digital Star” радо погодилась допомогти із таким завданням.

Рішення

Враховуючи особливу продукцію заводу, тісне співробітництво з іноземними компаніями, було прийнято рішення виконати традиційний корпоративний сайт стриманого стилю. “Верхня частина смуги” відводиться для слайдеру. Переглянувши всього 3 фото з невеличкими текстами- “меседжами”, користувач розуміє, що ДП “Красилівський агрегатний завод” — серйозний учасник міжнародного ринку. Додають “статусності” три логотипи (Kordi, Kordi resort, УкрОборонПром), розміщені у хедері сайту.

Для зручності користування, усю інформацію було варто логічно поділити на окремі розділи. Таким чином користувач зможе легко знайти те, що його цікавить найбільше.

Завод живе активним життям, його працівники часто відвідують закордонних партнерів, а продукція приймає участь в міжнародних виставках. Саме тому велику увагу було приділено наповненню розділу “Новини”. Вказати на особливість закладу допомагають відео та фото з важливих заходів.

Функціональними особливостями сервісу стали: “Пошук по сайту” та можливість обирати одну із трьох запропонованих мов.


Результат

Корпоративний сайт Красилівського агрегатного заводу вийшов доволі стриманим, лаконічним та максимально інформативним. Користувач з легкістю знайде необхідну інформацію, зможе, завдяки сайту, швидко зв'язатись з підприємством.