Веб-сайт для БМ Комфорт

Веб-сайт для БМ Комфорт


Замовник

БМ Комфорт

БМ Комфорт

БМ Комфорт — один із найбільших постачальників на український ринок твердопаливних котлів зарубіжного та вітчизняного виробництва. Сьогодні компанія співпрацює з такими відомими у світі виробниками, як: Atmos, Amica, Bosch, Kalvis, Herz та багатьма іншими. В своєму штаті БМ Комфорт має професійних монтажників опалювального обладнання, а тому радо допомагає власникам із безпечним встановленням котлів.

Сайт компанії: http://bm-comfort.com.ua


Виклик

Для популяризації свого товару та послуг компанії БМ Комфорт потрібно було мати стою сторінку в інтернеті. Завдання створити рекламний сайт з важливим інформаційним наповненням було доручено спеціалістам “Digital Star”.

Рішення

Сайт призначений для широкої аудиторії, адже питання тепла в домі актуальне для кожної людини. Саме тому важливо було наповнити сторінку якісним контентом, котрий би допоміг користувачу дізнатись про різновиди котлів, особливості їхньої роботи. Для більшого розуміння потенційним покупцем прочитаного, ми вирішили з допомогою візуальних зображень продемонструвати зовнішній вигляд тих чи інших моделей котлів та їхню внутрішню структуру. Щоб більшою мірою продемонструвати переваги БК Комфорт нами було прийнято рішення створити окрему лінійку з іконками на ній. Кожна з таких — додатковий аргумент для покупця.

Спеціально для даного проекту спеціалісти “Digital Star” створили програму, котра дозволяє розраховувати вартість опалення, а також дізнатись мінімально необхідну потужність котла.

Домінантними на сайті стали білий та помаранчевий кольори. Перший — забезпечує легкість читання, другий — асоціюється з логотипом БМ Комфорт.


Результат

Команді “Digital Star” вдалось успішно справитись із поставленим завданням: сайт вирізняється своєю зрозумілістю, інформативністю, зручністю. Зв'язатись з менеджером охочі мають нагоду завдяки вказаному телефону, через електронну пошту. Окремі активні кнопки дозволяють здійснити замовлення зворотного дзвінка чи оформити замовлення на покупку онлайн. Сьогодні БМ Комфорт успішно обслуговує все нових і нових клієнтів, котрі залишають заявки на сайті компанії.