Створення логотипу та фірмового стилю для «Leoderm»

Створення логотипу та фірмового стилю для компанії Leoderm


Замовник

Leoderm, дерматологічний центр

Leoderm, дерматологічний центр

Як невеличку дерматологічну клініку кілька років тому у Львові було відкрито “ЛеоДерм”. Використання сучасних технологій, високопрофесійний штат спеціалістів та вдало продумана стратегія розвитку допомогли закладу перетворитись в сучасний центр краси та здоров'я. Цілий комплект послуг сьогодні надаються тут. Лазерна терапія, радіоліфтинг, косметичне омолодження, діагностика злоякісних новоутворень шкіри, боротьба з найрізноманітнішими естетичними проблемами — найпопулярніші з таких.

Щоб не відставати від новинок сучасної дерматології, вдосконалити свої вміння, лікарі “ЛеоДерм” систематично відвідують міжнародні симпозіуми, конгреси.

Сайт компанії: http://leoderm.ua/


Виклик

Перед тим, як розпочинати активну рекламу своїх послуг, новоствореному дерматологічному центру “ЛеоДерм” потрібно було мати власний логотип, фірмовий стиль. Вирішення такого завдання було доручено спеціалістам “Leosvit Marketing”.

Рішення

Створювати брендовий знак компанії ми вирішили, використовуючи саму назву центру. Доречно було поєднати зображальний елемент та текст.

Для створення знаку були використані різна комбінації та розміщення чотирьох літер L (від назви бренду). Будучи максимально простим, такий варіант легко запам'ятовується. Окрім самої назви центру — ЛеоДерм — ми також вирішили меншим шрифтом написати “медичний центр”. Так, ті, хто побачить логотип вперше, відразу дізнаються про сферу діяльності компанії.

Логотип повинен був викликати довіру, а тому ми обрали спокійні сірий та зелений кольори. Такі асоціюються з екологічністю, натуральністю, здоров'ям.


Результат

Стриманість та геометрична чіткість ліній знаку, вдало підібраний шрифт тексту допомогли створити оригінальний та водночас простенький логотип дерматологічного центу. Як і належить для медичних закладів, він вирізняється своєю серйозністю та діловитістю.