Створення імені та логотипу «Ангел Турботи»

Створення імені та дизайн логотипу для медичного центру «Ангел Турботи»


Замовник

Ангел Турботи

Ангел Турботи

Приватний медичний центр «Ангел Турботи» - це новий та сучасний медичний заклад у якому надаються послуги з діагностики та лікування.У медичному центрі працюють висококваліфіковані спеціалісти які пройшли стажування у великих клініках США, Німеччини, Австрії, Польщі, Угорщини, Чехії, Білорусі, Росії, де придбали багатющий досвід, який в сукупності з великим багажем теоретичних і практичних знань та навичок дозволяє допомагати пацієнтам навіть в найскладніших ситуаціях.

Лікування у медичному центрі «Ангел Турботи» проводистья згідно з українськими, європейськими і американськими медичними стандартами.

Сайт компанії:


Виклик

До нас звернувся постійний замовник із новим замовленням - створити бренд нового медичного закладу. Нашим завданням було підібрати назву (неймінг) та створити логотип і корпоративний стиль, який відповідав би місії медичного центру - надання кваліфікованих консультацій та професійної медичної допомоги пацієнтам.

Рішення

В ході арт-нарад із всіма спеціалістами компанії та на основі заповненого клієнтами брифу, було прийнято рішення, що в основі концепції повинні бути: довіра, турбота та взаємодопомога. Було визначено загальну кольористику, яка відображала б новизну й професійність медичного закладу. Для кращого сприйняття запропонували замовнику 6 відібраних графічних зображень кожної назви із логотипом.


Результат

Найбільш вдалим варіантом клієнти визначили - "Ангел Туботи". Саме ця назва разом із візуальним образом несла, на думку замовників, місію медичного закладу. Після побажань клієнтів та доопрацювань дизайнерами було обрано логотип та загальний стиль медичного закладу.