Landing page radiator-viadrus.com.ua

Розробка сторінки приземлення для компанії Богемія


Замовник

БОГЕМІЯ

БОГЕМІЯ

Компанія “Богемія” вже понад 20 років активно працює на ринку опалювальної техніки. Електричні, твердопаливні, газові, комбіновані та інші види котлів, найрізноманітніші варіанти радіаторів, бойлерів, аксесуарів постачають працівниками фірми безпосередньо від виробника. “Богемія” співпрацює лише з відповідальними, добре відомими в Європі партнерами, а тому забезпечує гарантійне обслуговування фактично на усю свою продукцію.

Підприємство щороку збільшується, відкрило свої нові філіали в Івано-Франківську, Вінниці, Києві, Дніпрі.

Сайт компанії: http://if.bogemia.com.ua/


Виклик

Для рекламування лінійки своїх товарів — радіаторів чеського виробництва Viadrus – українська компанія “Богемія” звернулась до спеціалістів “Digital Star”. Одним із пріорітетних завдань стало створення landing page для цієї продукції.

Рішення

Для зручності перегляду інформації на сайті-візитівці, ми вирішили усю інформацію поділити на тематичні блоки. Основні переваги купівлі вказуються вже у “верхній частині смуги”. Там же розміщене фото найбільш популярної моделі.

Оскільки головною ціллю сайту є ознайомлення потенційного покупця із пропонованою продукцією, найбільше уваги ми присвятили розділу “Асортимент”. Реальні фото, схематичні зображення, таблиця технічних показників та короткий текстовий опис забезпечують максимальне інформування.

Важко продати товар, попередньо не показавши його покупцю. Саме тому доречними стали приклади інсталяцій радіаторів, а також відео процесу виробництва.

Головний акцент ми зробили на сірому та помаранчевому кольорах — корпоративних для “Богемії”.


Результат

Сайт для радіаторів Viadrus вийшов стриманим, водночас максимально інформаційним, чітким. Завдяки запропонованим розділам користувач має змогу швидко відшукати найбільш цікаву для нього інформацію, а також замовити через окрему форму обрану модель радіатора.