Відеоролик для X-Pand

Виробництво відеоролику на англійській та німецькій мовах


Замовник

Xpand Ukraine

Xpand Ukraine

Компанія Xpand займається розробкою програмного забезпечення та послуг, що надає допомогу організаціям по всьому світу в управлінні своїми системами Microsoft Dynamics ERP та CRM. Xpand застосовують гнучкі принципи програмного забезпечення, розроблені протягом багатьох років, щоб забезпечити гладкий процес і інвестувати в тестовий розвиток, щоб отримати найвищу якість кінцевого продукту або послуги.

Сайт компанії: https://www.xpandsoftware.com/


Виклик

Перед нами стояло завдання розробити ролик для X-Pand, за аналогією попереднього розробленого нами ролика для цієї ж компанії.
Важливим для клієнта було використання британського нейтів-спікера. 
Також замовник поставив умову - вкластись в 1 хв.
В ролику не повинно було бути лого Xpand, адже це ролик, який вони будуть використовувати для PR їхніх Upgrade Services разом із їхніми закордонними партнерами. 
Також клієнт зазначив, що не варто використовувати англійських слів на інфографіці, а максимально застосовувати іконки/малюнки/значки

Рішення

Ми створили відеоролик відштовхуючись від нашої попередньої роботи для цієї ж компанії ( відео ви можете переглянути у розділі ПОРТФОЛІО). У відеоролику ми вирішили створити доволі динамічну картинку, яка б розбавляла доволі суху та технічну інформацію.


Результат