Етикетки для сиру ТМ «Добро»

Створення етикетки для сиру ТМ «Добро», Гал Сир Продукт ТОВ, Ременівський молокозавод,


Замовник

Гал Сир Продукт

Гал Сир Продукт

Новим життям підприємство “Гал Сир Продукт” (Ременівський молокозавод) зажило в 2015 році. Саме тоді завод викупляється новими власниками, приймається рішення щодо повної модернізації підприємства, оновлення асортименту продукції. Під новоствореною торговою маркою “Добро” сьогодні випускаються: питні йогурти, сир “Моцарелла”, “Сулугуні”, “Бринза Болгарська”, “Російський”, а також сирні продукти та масло.

Вдало продуманий новий бренд дає змогу підприємству зміцнювати свої позиції на ринку, завойовувати чимраз більше прихильників.

Сайт компанії:


Виклик

Постійний клієнт компанії “Leosvit Marketing” — Гал Сир Продукт ТОВ — знову звернувся до нас з проханням створити нові етикетки для лінійки своїх сирів. Оскільки виробник постачає на вітчизняний ринок чимало іншої молочної продукції, маркетологам важливо було подбати й про айдентику, й про зовнішню привабливість нового товару.

Рішення

Створюючи упаковку для нових продуктів виробника, ми вирішили відійти від традиційного зображення самого продукту в центрі етикетки. Натомість основний акцент зробили на назві та самому виробнику. Ніжні сонячні промінчики, а також золота широка стрічка, що в'ється у верхній частині етикетки, стали відмінними характеристиками лінійки. Вказати на соціальну відповідальність, статус підприємства та якість пропонованої продукції допомагають написи: “з 2015 року”, “твоя добра традиція”. Звичайно, не обійшлось і без основної інформації про склад сиру, умови його зберігання, жирність продукту та даних про самого виробника.

Для виокремлення різних видів сирів ми використали різні кольори та, відповідно, самі назви продукту на упаковці. Так було створено етикетки: “Сир моцарелла”, “Сир сулугуні” та “Сир чеддер”.


Результат

Старання дизайнерів “Leosvit Marketing” завершились створенням трьох етикеток, котрі вигідно позиціонують нові сири Ременівського молокозаводу, як якісний апетитний продукт преміум-класу. Упаковка вийшла максимально сучасною, лаконічною та близькою українському споживачу.