Розробка етикетки для горілки Шляхетна

Розробка варіантів етикеток для горілки для ТМ Шляхетна


Замовник

Олмар

Олмар

Будучи порівняно невеликим, львівське підприємство “Олмар” водночас працює особливо активно. Штат підприємства, а також технічне оснащення щорічно збільшуються в рази. Сьогодні “Олмар” - один із лідерів на ринку алкогольних напоїв Львівщини. Доступні ціни, висока якість напоїв, натуральність вмісту дають змогу завойовувати більше прихильників на внутрішньому ринку.

Сайт компанії:


Виклик

Коли виробник “Олмар” звернувся в “Leosvit Marketing”, про нього вже добре знали в Україні. Тому основним завдання спеціалістів компанії стало не рекламування самого виробника, а створення такої етикетки для його нового продукту, котра б максимально успішно вказувала на львівську традицію виготовлення горілки, забезпечила її впізнаваність та спорідненість з іншими виробами підприємства.

Рішення

Оскільки сама назва продукту вказує на її причетність до конкретного географічного місця — Львова, доречним стало використання саме цієї тематики. Так як йшлося про легенди, було прийнято рішення зіграти на зображенні середньовічного міста. Старовинна гравюра для такого разу підійшла якнайкраще. Ми вирішили відійти від традиційної демонстрації Львова через Оперний театр та Ратушу. Огортаючись сотнями легенд та багаторічною історією, обраний нами в ролі основного об'єкта, Високий замок допоміг показати покупцю автентичність, “дух” міста, органічність, шляхетність виробів, створених у ньому. Два леви зверху етикетки, що тримають герб, тільки підсилюють загальне враження, натякають на давні традиції виробництва продукції, особливі рецепти виконання горілки. Відразу ж на етикетці подається основна інформація щодо міцності напою, об'єму пляшки, що дозволяє покупцю зорієнтуватись у виборі.


Результат

Фахівцям компанії “Leosvit Marketing” вдалось створити такий дизайн етикетки “Шляхетної”, котрий максимально вдало підкреслює преміальність даного продукту, забезпечує асоціацію із давньою традицією міста та спорідненість з іншими виробами лінійки.