Розробка етикетки для рідкого мила Roni

Розробка етикетки для рідкого мила Roni


Замовник

RONI

RONI

Вперше рідке мило появилось на ринку у 80-х роках XX століття і вже тоді продемонструвало цілий спектр своїх переваг. На відміну від твердого воно значно гігієнічніше, економніше, зручніше у використанні. Компанія Roni запропонувала українцям свій варіант такого продукту. Основною особливістю цих виробів став натуральний склад. Окрім приємного аромату та ніжної структури, вироби Roni забезпечують дбайливе очищення, зволоження шкіри.

Сайт компанії:


Виклик

Коли виникли нові натуральні мила бренду Roni, виробник не мав підготовленої етикетки для цих продуктів. Перед командою “Leosvit Marketing” було поставлене завдання — створити такий дизайн упакування, котрий би позиціонував продукцію Roni як високоякісний миючий засіб, вказував на натуральність її складників та безпечність для здоров'я. Важливо було, щоб айдентика добре працювала для усіх продуктів бренду.

Рішення

Для того, аби закцентувати увагу на ніжності та натуральності самого продукту, було прийнято рішення зобразити на етикетці основний складник рідкого мила. Підсилити враження допоміг молочний фон, котрий вказує на текучість та м'якість гігієнічних засобів. Так появились етикетки: “Молоко, ваніль”, “”Роза і йогурт”, “Шовк і йогурт”. Будучи максимально лаконічним, візуальне оформлення продемонструвало “пахучість” пропонованого виробу, а написи: “caring”, “skin natural”, “pH” вказали на ніжну дію засобу.


Результат

Колектив компанії “Leosvit Marketing” зумів справитись із поставленим завданням та розробив таку етикетку, котра забезпечила виробнику більшу пізнаваність, а його продукту — більшу кількість продаж. Рідке мило “Roni” почало асоціюватись із безпечним та особливо ніжним виробом з натуральним наповненням, легкою текстурою.