Розробка дизайну етикетки для вина Old Wine

Розробка дизайну етикетки для вина Old Wine


Замовник

ПрАТ “Харчовик”

ПрАТ “Харчовик”

Як самостійне підприємство ПрАТ “Харчовик” було зареєстровано в 2006 році. Тоді ж на ринку України появились перші товари, випущені на заводі, — виноградні вина, овочеві та фруктові соки. За порівняно недовгий період свого існування, підприємство змогло розробити унікальні рецепти приготування продукції, модернізуватись та в рази збільшити свої потужності.

Виробнича марка та продукція підприємства сьогодні добре відомі та визнані українським споживачем, а тому вдало конкурують на вітчизняному ринку.

Сайт компанії:


Виклик

Виробник українських вин — ПрАТ “Харчовик” для створення дизайнерської етикетки своєї нової лінійки вин звернувся до команди “Leosvit Marketing”. Новий бренд — “Old Wine” потребував створення цілісної системи візуалізації продукції. Доречно було вказати на натуральність складників напою, його безпечність та вишуканість.

Рішення

Сама назва бренду - “Old Wine” - допомогла нам зорієнтуватись із стилем дизайну. Було прийнято рішення на передньому фоні використати графічний малюнок середньовічного міста. Міцна мурована фортеця чи замок вказують на шляхетність продукту, а виноградні поля поруч — дають зрозуміти, що сировина “власна”, натуральна. Оскільки ПрАТ “Харчовик” позиціонує себе, як виробник української продукції, доречно було залишити написи на українській мові. Назву самого бренду, а також марки вина було вирішено написати латиницею. На плашці ж кожної етикетки великими літерами написано: “Продукт України”.

Для розпізнання різних марок вина (“Руж де Брюлі”, “Мускат Селект”, “Шато Вінтаж”) використовуються різні графічні зображення, а також кольори.


Результат

Виконані спеціалістами “Leosvit Marketing” етикетки забезпечили усій лінійці вин “Old Wine” стилістичну єдність, дали змогу виокремити напій бренду, як український продукт та водночас збільшити зацікавленість до нього, кращу впізнаваність.