Етикетка для йогуртів "Добро"

Етикетка для йогуртів ТМ Добро


Замовник

Гал Сир Продукт

Гал Сир Продукт

Новим життям підприємство “Гал Сир Продукт” (Ременівський молокозавод) зажило в 2015 році. Саме тоді завод викупляється новими власниками, приймається рішення щодо повної модернізації підприємства, оновлення асортименту продукції. Під новоствореною торговою маркою “Добро” сьогодні випускаються: питні йогурти, сир “Моцарелла”, “Сулугуні”, “Бринза Болгарська”, “Російський”, а також сирні продукти та масло.

Вдало продуманий новий бренд дає змогу підприємству зміцнювати свої позиції на ринку, завойовувати чимраз більше прихильників.

Сайт компанії:


Виклик

Звернувшись до нас, Гал Сир Продукт ТОВ прагнув отримати нову стильну етикетку для лінійки своїх питних йогуртів. Оскільки виробником пропонуються кисломолочні продукти з різним смаком, важливо було вказати на таку відмінність, але й зберегти стилістичну єдність виробів “Добро” водночас.

Рішення

Для того щоб максимально привернути увагу споживача до білої пляшки продукту, спеціалістами “Leosvit Marketing” було вирішено використати яскраві кольори етикетки. Останні вже з першого погляду мають викликати асоціацію з основною добавкою. Саме тому для “Активель малина” було використано малиновий та рожевий кольори, а для “Активель лісова ягода”, відповідно, фіолетовий. Щоб додати потенційному покупцю більшого апетиту та вказати на натуральний склад кисло-молочного продукту в нижній частині етикетки розміщені соковиті ягоди. Бризки йогурту сприяють відчуттю свіжості, текучості та легкості напою.

Ми принципово відмовились від використання латиниці для написання назви продукту та іншої інформації, але обрали для цієї цілі українську мову, щоб забезпечити сприйняття продукту, як “нашого”.


Результат

Завдяки вдало підібраному стилю виконання, дизайнерам “Leosvit Marketing” вдалось досягти поставленої цілі. Етикетки вигідно вирізняють йогурти “Добро” серед аналогічної продукції інших брендів, вказують на безпечність та натуральність напою.