Дизайн упаковки для сиру

Розробка дизайну для пакування сиру "Молочар"


Замовник

Галичина

Галичина

Галичина вражає барвистими схилами Карпат. Саме там, в Карпатах, живе чиста краса. У запаморочливих краєвидах, стрімких річках, могутніх столітніх деревах. У горах не думаєш про буденність, проблеми, квапливість. Там стаєш безтурботним, спокійним і вільним. Карпати надихають та наповнюють тебе силою, спонукають до змін та розвитку. Адже світ крокує щомиті. І ми з ним разом. Ми цінуємо та бережемо чистоту, що дарує Карпатська природа. І це незмінно. Спробуй і відчуй, як кожен ковток оновленої молочної продукції «Галичина» наповнює тебе здоров’ям, що дарує чисте молоко, та спокоєм, який мешкає в горах. Присвяти цю мить собі. Відчуй її. Глибоко і неквапливо. Так, ніби ти в Карпатах.

Сайт компанії: https://galychyna.com.ua/


Виклик

Перед нами стояло завдання розробити традиційний дизайн пакування для торгової марки "Молочар" – це доступні за ціною натуральні молочні продукти.

Рішення

Аби розділити продукти з різною жирністю, ми розробили дизайн в двох, класичних для молочної продукції, кольорах - блакитному та зеленому. Керуючись побажаннями замовника ми створили світлий та лаконічний дизайн пакування кисломолочного сиру