PROFIStyle

Розробка каталогу


Замовник

PROFIStyle

PROFIStyle

PROFIStyle – це професійна косметика, створена для використання у перукарських салонах.

На сьогодні асортимент компанії налічує більше 100 найменувань різних одиниць продукції, це засоби для освітлення волосся і хімічної завивки, окислювачі та фіксатори, технічні шампуні для пофарбованого і завитого волосся, а також засоби для стайлінгу. При цьому регулярно розробляються нові види продукції, йде постійний процес поліпшення якості.

Цільова аудиторія продукції — перукарні, салони краси. Продукція збувається через дистриб’юторів, а також продається в інтернет магазинах, зокрема, Makeup, Parfume.ua, та інші

Сайт компанії: https://profistyle.biz.ua/


Виклик

Компанія Профістайл «ТЗОВ Вікі» звернулась до нас з метою осучаснення їхнього презентаційного каталогу продукції. Головне завдання мінімалістичний, сучасний стиль з простотою та лаконічністю подання інформації, легкістю візуального сприйняття.

Рішення

Позиціонування PROFIStyle — Перша Професійна Українська Косметика. Саме тому, для підтвердження позиціювання першості ми вирішили замінити фото пляшок продукції на 3d візуалки, що покращило якість самого зображення та сприйняття товару порівняно з поданням конкурентів. Для оформлення сторінок каталогу дизайнером обрано поєднання фірмових кольорів згідно з колористики приналежності до серії продукції. Відповідно до цього кожна нова розгортка була поєднанням кольору приналежності до серії та кольору пляшки. Візуально це легко сприймається, добре розділяється фокус на самому зображенні пляшки та лаконічно поданій, зрозумілій інформації про сам продукт, рекомендації по застосуванню та рішення яке пропонують для певної цільової аудиторії.


Результат

Ми отримали професійний каталог для дилерів та представників компанії для подальшого продажу. Мета каталогу— максимально ефективно донести інформацію про продукт, ознайомити з новинками цього року, підібрати найкраще рішення для кінцевого споживача.