Landing page для котла Viadrus U22

Розробка сторінки приземлення для котла Viadrus U22


Замовник

БОГЕМІЯ

БОГЕМІЯ

Компанія “Богемія” вже понад 20 років активно працює на ринку опалювальної техніки. Електричні, твердопаливні, газові, комбіновані та інші види котлів, найрізноманітніші варіанти радіаторів, бойлерів, аксесуарів постачають працівниками фірми безпосередньо від виробника. “Богемія” співпрацює лише з відповідальними, добре відомими в Європі партнерами, а тому забезпечує гарантійне обслуговування фактично на усю свою продукцію.

Підприємство щороку збільшується, відкрило свої нові філіали в Івано-Франківську, Вінниці, Києві, Дніпрі.

Сайт компанії: http://if.bogemia.com.ua/


Виклик

Для постійного клієнта Leosvit Marketing — компанії “Богемія” важливо було продемонструвати потенційним покупцям один із найпопулярніших своїх продуктів — твердопаливний чавунний котел Viadrus U22, збільшити кількість його продажів. Саме тому доречним стало створення сторінки-вітрини для даного виробу.

Рішення

Команді “Digital Star” потрібно було вдало поєднати інформацію про сам продукт, а також компанію-посередника, котрий пропонує його на вітчизняному ринку. З огляду на це, ми зупинились на двох поєднаннях кольорів: червоний із сірим — корпоративні варіанти для виробника — чеської компанії “Viadrus “ та помаранчевого із сірим — фірмові для “Богемії”.

Ми вирішили не відвертати увагу користувача надто яскравим дизайном, але більше уваги приділити інформаційному наповненню. Текстовий опис, таблиця технічних показників, схематичне та реальне зображення котла дають можливість визначитись з вибором на користь запропонованої моделі. Основні переваги самих котлів, а також співпраці з “Богемією” виокремленні в спеціальних блоках та представлені окремими знаками.


Результат

Максимально лаконічний, чіткий сайт вдалося знову створити команді “Digital Star” для “Богемії”. Потенційний клієнт має змогу дізнатися повну інформацію про котел Viadrus U22, та здійснити його замовлення через спеціальну форму сайту.