5 трендів маркетингу в 2019 році

На що варто звернути особливу увагу


20.Aug.2019 Любов Гринів Коментарів: 0

5 трендів маркетингу в 2019 році

Щороку поведінка онлайн користувачів змінюється. Особливо те, як вони реагують на рекламу, бренди, товари і як приймають рішення про покупку. Маркетологи змушені шукати нові можливості і способи як залучити аудиторію, заслужити їх довіру і при цьому перебувати в топі.

Я розповім Вам про 5 гарячих трендів маркетингу в 2019 році.

Контент- маркетинг - розкажіть історію свого бренду

Контент маркетинг - не тільки ключовий інструмент, який підвищує цінність компанії в очах клієнта, а й найкраща тактика залучення уваги. Ми віримо, що добре написаний якісний контент допомагає зацікавити людей, залучити послідовників і нових користувачів.Публікуйте невеличкі розповіді про Вашу команду, історію створення компанії, її основні цілі.

Станьте другом і наставником для своєї ЦА

Розповідайте більше про свій бренд - в цьому році це must have

Пошукові системи

SEO завжди буде двигуном бізнесу. І ті, хто до сих пір не працює над оптимізацією повинні вже почати це робити, тим більше, що вимоги до сайтів стають все більш жорсткими.


Відео - контент - виходьте на публіку у світлі софітів

Яскраві та якісні зображення завжди будуть в тренді, але зараз все більше популярності набирає саме відео.Чому? Це зручний та захоплюючій способ взаємодії з ЦА. Так Ви підтримуєте зацікавленість та залучаєте більше нових користувачів.Знімайте демо та промо ролики, публікуйте їх у своїх соц. мережах і насолоджуйтесь результатом.

Чат-боти - вирішуйте проблеми своїх користувачів тут і зараз

Не всі згодні з тим, що чат боти є хорошим рішенням для бізнесу, інші ж бачать в цьому майбутнє. Я вважаю, цей рік пройде для компаній під гаслом "пан або пропав", тому що у людей зросли очікування в плані взаємодії з ботами. І ті, хто запроваджує їх, але не зможе виправдати очікування користувачів, явно матимуть проблеми.

Головне, чат-боти можуть допомогти нам на ранніх етапах ознайомлення клієнтів з продуктом, відповідати на прості запитання. Але живе спілкування все одно цінується більше, особливо, якщо ваш продукт є преміум сегментом.


Особиста взаємодія - себе показати і на інших подивитись

Цей тренд я б швидше віднесла до класики. Чим більше Ви виходите у світ, тим більше у Вас нових знайомств та контактів.Тому, пам'ятайте про відвідування та проведення заходів, вебінарів, і в цілому про важливу роль нетворкінгу для компанії.

Налагоджуйте партнерські відносини, нехай люди говорять про Ваш бренд!
Підведемо підсумки

Це далеко не повний список трендів та новинок маркетингу. Але чи варто взагалі слідувати всім трендам? Звісно ні, обирайте те, що є ефективним для Вашої компанії, незалежно чи це гарячі трендові новинки, чи перевірені часом прийоми маркетингу.

Поділитись цим постом


Любов Гринів

Автор: Любов Гринів

головний маркетолог Leosvit Marketing

5 трендів маркетингу в 2019 році
Джерело: Leosvit Marketing
https://leosvit.com/blg/trendy%20marketykgu

Увага! Усі права на опубліковані матеріали належать їх авторам, право на переклад - Компанії Leosvit Marketing.

Дозволяється републікування матеріалів сайту в Інтернеті українською мовою тільки з обов'язковим зазначенням незакритого активного посилання на сайт Компанії Leosvit Marketing (https://leosvit.com) і з посиланням на авторів статей, публікацій та інших матеріалів опублікованих на даному сайті (з зазначенням автора і його сайту).

ЗАПРОШУЄМО ДО НАС В ОФІС

Ви завжди можете приїхати
і отримати консультацію з приводу Вашого проекту

пр. В. Чорновола, 45а, 8 корпус, офіс 1 (200 метрів від Forum Lviv)