Блог сайту

Блог нашої компанії


1.Jan.1970 Віктор Баран Коментарів: 0
Реклама для дітей. Особливості та поради!

Реклама для дітей. Особливості та поради!

Телебачення, будучи частиною ЗМІ, також є невід'ємною частиною нашого життя. Кожен з нас стикається з рекламою на телеканалах, часом вона нас розважає, частіше - дратує, при цьому така реклама однозначно запам'ятовується. Дитяча реклама досить складна, тому маркетологи дуже ретельно все продумують, щоб не допустити помилок. У наш час перегляд ТБ дитячим поколінням поступово знижується, але при правильному підході телереклама є дуже ефективним інструментом просування послуг і товарів. У цій статті пропонуємо розглянути плюси, мінуси та специфічні особливості цього виду реклами.


Віктор Баран

Автор: Віктор Баран

Блог сайту
Джерело: Leosvit Marketing
https://leosvit.com/blg/ct/%20%D0%A0%D0%B5%D0%BA%D0%BB%D0%B0%D0%BC%D0%B0%20%D0%B4%D0%BB%D1%8F%20%D0%94%D1%96%D1%82%D0%B5%D0%B9

Увага! Усі права на опубліковані матеріали належать їх авторам, право на переклад - Компанії Leosvit Marketing.

Дозволяється републікування матеріалів сайту в Інтернеті українською мовою тільки з обов'язковим зазначенням незакритого активного посилання на сайт Компанії Leosvit Marketing (https://leosvit.com) і з посиланням на авторів статей, публікацій та інших матеріалів опублікованих на даному сайті (з зазначенням автора і його сайту).