Магія вдалого SMS - маркетингу

Магія вдалого SMS - маркетингу


25.Sep.2019 Любов Гринів Коментарів: 0

Магія вдалого SMS - маркетингу

“Акція! Тільки 3 дні отримуй подарунки за покупку від ХХХ грн. Деталі шукайте за телефоном NNN NNN-NN-NN або на сайті www...! Ваш "БРЕНД"

Що зробить клієнт після такої SMS і для чого варто використовувати SMS - маркетинг , читайте в цій статті.

Якби ви відправили таке SMS своїм клієнтам 15 хвилин тому:

  • 95% одержувачів вже прочитали б її, якщо у вас і справді цікава пропозиція;
  • За телефоном NNN почалися б уже дзвінки;
  • В пошукових системах збільштлась би кількість запитів щодо вашого бренду.

Переваги SMS маркетингу

Маркетологи вважають SMS маркетинг ефективним інструментом і для того є безліч причин. Ось кілька основних факторів, чому його слід використовувати:

  • Широке охоплення аудиторії. Сьогодні п'ять мільярдів чоловік використовують мобільний зв'язок, тому SMS маркетинг пропонує широкі можливості для взаємодії з аудиторією. Обмежує його тільки рівень креативності компанії і список телефонних номерів.
  • Високий показник взаємодії. Люди перевіряють мобільний телефон до 80 раз в день, завдяки чому SMS кампанії демонструють високий рівень залучення.
  • Безліч можливостей для розвитку бізнесу. Компанії використовують SMS маркетинг, щоб рекламувати свої товари та послуги, повідомляти абонентів про новинки та акції, повідомляти про знижки та конкурсах, нагадувати про заходи, підтверджувати паролі, розсилати новини і т.д.
  • Підходить для малого, середнього і великого бізнесу. Компанії-гіганти, такі як банки, туристичні агентства, авіалінії, та інші використовують SMS маркетинг як інструмент для комунікації з широкою аудиторією, в той час як малий бізнес використовує його локально.
  • Миттєвий контакт з користувачами. Як правило, доставка SMS кампанії займає 3-6 секунд. Швидкість доставки повідомлень - один з основних факторів ефективності SMS маркетингу.

Немає нічого дивного в тому, що одні категорії бізнесу використовують SMS-маркетинг частіше, ніж інші. Ми визначили кілька таких категорій, і якщо ваш бізнес належить  до однієї з них - переконайтеся, що ви використовуєте всі можливості взаємоції з ЦА за допомогою SMS.


Банки і фінансові організації

Тут, крім маркетингу важлива безпеки. Банки зобов'язані підтримувати постійний зв'язок з клієнтами, зайвий раз підкреслювати, що ваші збереження в безпечному місці. Відповідно, крім повідомлень про транзакції та стан рахунку, банки розсилають спеціальні пропозиції та іншу корисну інформацію.

Роздрібна торгівля

Короткі текстові повідомлення - ідеальний інструмент для розсилки новин про знижки, розпродажі, а також персоналізовані пропозицій.

Сфера дозвілля

До цієї сфери належать розважальні заклади, і ресторани, бари. Всі вони активно розсилають постійним гостям повідомлення з новинками меню чи анонси майбутніх подій.

Подорожі та туризм

Подорожі в тренді, а всілякі гаджети роблять їх комфортними. SMS - відмінний канал для зв'язку авіакомпаній з пасажирами, готелів з гостями. Наприклад, в разі перенесення рейсу туристу важливіше дізнатися це заздалегідь, ніж отримати неприємний сюрприз в аеропорту.

Краса та здоров'я

Салони краси та інші заклади, що займаються доглядом за здоров'ям клієнта, можуть підтримувати з ним комунікацію, розсилаючи пропозиції та анонси. Також SMS - чудовий спосіб підтвердити реєстрацію на процедуру, або повідомити про зміну графіка.

Не забудьте про найважливіше

На SMS-розсилку немає спам-фільтрів. Це добре, але лише, якщо не зловживати.

Масова розсилка повідомлень всім під ряд загрожує вам потрапите в чорний список.

Ви отримаєте скарги в соцмережах, гнівні пости, дзвінки в колл-центр і негативну репутацію. SMS-спам просто набридає. А навіщо  купувати послуги у тих, хто вам набрид?


Як не стати SMS-спамером?

Завжди пояснюйте, навіщо клієнту підписуватися на SMS-розсилку. Наприклад, він буде в курсі найгарячіших пропозицій або зможе економити.

Гарантуйте конфіденційність даних. Клієнти повинні бути впевнені, що ви НІКОЛИ не будете передавати їх номери третім особам і не завалюватимете їх спамом.

Тому кожна компанія повинна надати користувачу можливість відписатися від SMS-розсилки.

Висновок

Пам’ятайте, SMS-маркетинг можна використовувати в різних сферах і галузях бізнесу. Віднесіться до нього відповідально та професійно, при всій своїй простоті, цей інструмент налаштовується до найменших дрібниць, вирішуючи не тільки нагальні завдання, але і вибудовує довгострокові відносини з вашими клієнтами.

Поділитись цим постом


Автор не вказаний

Автор: Любов Гринів

головний маркетолог Leosvit Marketing

Магія вдалого SMS - маркетингу
Джерело: Leosvit Marketing
https://leosvit.com/blg/Sms%20marketing

Увага! Усі права на опубліковані матеріали належать їх авторам, право на переклад - Компанії Leosvit Marketing.

Дозволяється републікування матеріалів сайту в Інтернеті українською мовою тільки з обов'язковим зазначенням незакритого активного посилання на сайт Компанії Leosvit Marketing (https://leosvit.com) і з посиланням на авторів статей, публікацій та інших матеріалів опублікованих на даному сайті (з зазначенням автора і його сайту).

ЗАПРОШУЄМО ДО НАС В ОФІС

Ви завжди можете приїхати
і отримати консультацію з приводу Вашого проекту

пр. В. Чорновола, 45а, 8 корпус, офіс 1 (200 метрів від Forum Lviv)