0

Корзина заявки

 1. Порожньо! :( Нажміть «Додати»

Реклама на телебаченні

Розміщення реклами на телебаченні, реклама на ТВ

Виберіть потрібну пропозицію:

Реклама на телебаченні та радіо - це і масштаб аудиторії, недосяжний для інших каналів і засобів поширення реклами, і максимальні можливості емоційного впливу на цільові групи. Переваги телевізійної реклами - сполучення у відео-роликах зображення, звуку і динаміки; звертання безпосередньо до почуттів; високий рівень уваги; висока ступінь охоплення. Телеканали ІНТЕР, 1+1, УТН, 12 канал, НОВИЙ та інші.

... або зверніться до наших менеджерів - ми вам допоможемо!

Короткий URL: leosvit.com/126
Забавна річ - телебачення. Всі його лають, мовляв, час витрачаємо на передачі та фільми, замість того, щоб по свіжому повітрю гуляти і чимось корисним займатися. І зір воно псує, і в новинах суцільний негатив, і взагалі рівень культури на телебаченні м'яко кажучи невисокий. І тим не менше, всі його дивляться ...

Телевізійна реклама

Ще цікавіше виходить з рекламою на ТВ: вона-то дратує всіх, телеглядачі хвацько перескакують з каналу на канал, намагаючись уникнути «промивання мізків» рекламними роликами ... І що ж? Загадковим чином телевізійна реклама проникає у свідомість споживачів: її обговорюють, лають і хвалять, вона «йде в народ» («не гальмуй - снікерсуй!», «Шок - це по-нашому!"), Стає предметом анекдотів («Пивовар Іван Таранов любив пиво Пить і горілку жерти ») і жартів КВН-щиків (варіації на тему «Привіт, подружка!")...

І все-таки телевізійна реклама діє! І, прийшовши в магазин, споживач, не усвідомлюючи благотворного впливу ролика, побаченого по телевізору, починає шукати товар, чия реклама запала йому в душу. Чому саме реклама на телебаченні? Тому що це максимум, який ми можемо донести до цільової аудиторії.

Реклама на ТВ не тільки показує статичну картинку (як принт або білборд) і не просто читає текст (як радіореклама), вона створює казку і втілює її в життя. Виходить повна і всебічна картинка товару і способів його вживання. Ми не можемо тільки спробувати - як раз до цього і підбиває нас реклама: «Прийди і купи!», «Зроби паузу - з'їж Твікс!». І телеглядач, як заворожений, дивиться, запам'ятовує і купує, робить паузу, їсть Твікс.

Але іноді трапляється так, що рекламодавець не отримує бажаного ефекту від своєї реклами по телевізору. Зазвичай це трапляється, якщо він вирішив не обтяжувати себе дослідженнями цільової аудиторії, на котру спрямований рекламний вплив. Витрачаючи нескромні суми на зйомку та розміщення в телевізійній сітці свого ролика, є резон витратити частину бюджету і на послуги рекламного агентства, яке допоможе розібратися у багатьох питаннях, пов'язаних з рекламою, хто є цільова аудиторія товару, яким чином до неї можна достукатися з телевізора; які і коли вона дивиться канали і чи дивиться взагалі? Останні два питання тісно пов'язані між собою.

Звичайно, специфічні товари можна і навіть потрібно рекламувати на відповідних телевізійних каналах: товари для підлітків - на MTV і OTV, M2 і т.д., для завзятих спортсменів - на телеканалі МегаСпорт 2 і т.п. Список можна продовжити, але набагато частіше виникає необхідність прорекламувати товари, розраховані на максимально широку аудиторію, яка не має певних переваг в плані перегляду телеканалів.

І тут вже необхідно розглядати не певний телевізійний канал, а всі існуючі метрові (найбільш доступні жителям нашої неосяжної країни), і наполегливо шукати серед них правильний час. Правильний - це коли більше шансів, що споживач рекламу на тв побачить. У загальній складності, найефективнішим вважається прайм-тайм (з 18.00 до 24.00) у післяробочий час, коли вся сім'я повним складом вечеряє перед телевізором або просто релаксує.

Відповідно, вартість реклами в прайм-тайм найвища. Хороший менеджер рекламного агентства запропонує вам більш цікаву індивідуальну стратегію реклами на центральному телебаченні, "заточену" саме під Ваш рекламний відеоролик, постановка якого на ефір буде спланована відповідно з певними програмами та фільмами в сітці мовлення. І звичайно ж, при медіаплануванні одним з основних показників буде враховуватися GRP. Це набагато ефективніше, і можна більш чітко вирахувати необхідну цільову аудиторію, а головне, впливати на неї.

Приклад розрахунку GRP

Нехай у місті N, відповідно до останнього перепису населення проживає 100 тис. чоловік, з яких 50 тис. - жінки й 40 тис. - чоловіка, у віці від 14 років і більше.

У п'ятницю ввечері по одному телевізійному каналі був показаний бойовик з Арнольдом Шварценеггером у головній ролі. У ході досліджень з'ясувалося, що його дивилося 25 тис. чоловіків і 10 тис. жінок у віці від 14 років і більше. Отже, рейтинг програми для цільової аудиторії чоловіка (14+) склав 62,5% , для цільової аудиторії жінки (14+) - 20% , для цільової аудиторії "всі (14 +)" - 38,9%.

Таким чином, якби протягом цього фільму був би двічі показаний 30 секундний ролик, що рекламує піну для гоління, виробництва парфюмерно-косметичної фабрики "Промінь", із цільовою аудиторією чоловіків(14+), те він набрав би 125 GRP.

Більше про GPR читайте тут

Приміром, реклама жіночих товарів, вклинюється в серіал, чоловічих товарів в новинні, правові та спортивні передачі ... Тільки уявіть, у трансляцію футбольного матчу світового значення, за секунду до вирішального гола, врізається реклама «Gillette - спонсор трансляції!» ... Вона буде стовідсотково помічена і головне запам'ятається. Причому запам'ятається на рівні асоціації «футбол - Жиллет - гол!»

А ось, скажімо, домогосподарка, волею випадку побачила цю рекламу, навряд чи хоч якось на неї відреагує і вже тим більше ні за що її не запам'ятає. Задача рекламного агентства підібрати максимально ефективне розміщення рекламного ролика, яке "зразить" Вашу цільову аудиторію наповал!

Креативна реклама на ТВ

Якщо вже вирішили, що будете рекламувати, досліджували цільову аудиторію і прорахували оптимальний варіант розміщення реклами на ТВ, то залишається, мабуть, найважливіше - придумати креатив, розробити дизайн концепцію рекламного ролика і власне, виготовити ролик.

Тільки професійний творчий копірайтер зможе створити неповторний сценарій, а режисер і оператор зняти за сценарієм сам ролик. Все складно і в той же час просто, як все геніальне. І тоді реклама стане дійсно такою що продає: вона приверне увагу, її побачать, почують і перекажуть друзям, її запам'ятають і нею будуть керуватися (навіть на підсвідомому рівні) при прийнятті рішення про покупку.

Більш того, в рекламному агентстві Вам запропонують варіанти підтримки рекламної концепції іншими засобами: друкована реклама, реклама на радіо і телебаченні, зовнішня реклама і все, що Ви тільки можете побажати (і навіть більше :-) ).

Реклама - двигун прогресу і від цього двигуна залежить майбутнє нас з Вами і наших дітей. Телевізійна реклама - одне із самих сильнодіючих засобів і вона повинна бути на 100% продуманої, тут немає місця випадковостям і улюбленого російського «авось!».

Це - робота для професіоналів.

Але реклама - рекламою, а забувати про наповнення телеканалу правильними програмами, фільмами і т.п.

- Це першорядне завдання, адже щоб рекламодавець "пішов", його треба спочатку залучити, а залучити голослівними обіцянками можна лише кошеня, та й то - на молоко. Рейтинги телеканалів - ось на що спираються Замовники при виборі тв каналу для трансляції реклами. На основі даних щоденних опитувань і будується все, що ми називаємо медіаплануванням і сам, власне, медіа-план. Ми в цьому "варимося", допоможемо і Вам розібратися, звертайтеся. 

Реклама на ТВ на Заході України

Для більшості компаній, що працюють на регіональних ринках і не зацікавлені у загальноукраїнській аудиторії немає потреби замовляти дорогу рекламу на всю Україну на загальнонаціональних телеканалах. Так традиційно склалося що регіональна реклама на телебаченні була найкращою альтернативою для багатьох компаній що розвивають свій бізнес на меншій географії міських, обласних чи Західноукраїнських масштабів.

Національні телеканали із регіональними блоками такі як Інтер, 1+1, Новий канал, 24 канал та регіональні телеканали такі як ZiK, НТА, ТРК Люкс, 12 канал та ін. - ось вигідні рекламоносії для місцевого бізнесу.

Інший варіант застосування регіональної реклами цікавий усім, хто прагне оптимізувати витрати. Грамотно спланована рекламна кампанія в найбільших містах забезпечує практично повне покриття, а відповідно, є реальною альтернативою мережевому розміщенню . При цьому можна заощадити до 30% бюджету.

І ще один плюс. Реклама на регіональному ТБ надає компетентному фахівцеві з медіапланування свободу маневру: у кожному регіоні можна вибрати телеканали не тільки з оптимальною цільовою аудиторією, але і з найбільш привабливим ціновою пропозицією. Компанія Леосвіт професійно підбере найвигідніші засоби реклами на ТВ та розробить якісну та ефективну рекламу для трансляцій на цих каналах.

Якщо Вам потрібна справжня дієва реклама, то Ви на вірному шляху.
Рекламна компанія повного циклу Леосвіт - це те що Вам потрібно!

Довіртеся професіоналам!

Ключові теги:

реклама та тбтелерекламамедіателевізійнателеканалирозміщення реклами на телебаченні телевізійна рекламареклама на ТВ

Чому працювати з нами краще ніж безпосередньо з телеканалами?

Робота з телеканалом

Співпраця з Leosvit Marketing

недоліки

1. Ринкові ціни

При роботі з медіа групами, ви зможете отримати тільки клієнтську знижку.

переваги

1. Додаткові знижки.

Окрім клієнської знижки ми можемо поділитись з вами частиною агентських знижок, які недоступні для клієнтів медіа груп.

недоліки

2. Лише загальнонаціональні канали

Медіа групи не зацікавлені в роботі з регіональним та місцевим телебаченням. Вони працюють тільки з великобюждетними проектами.

переваги

2. 100% попадання в цільову аудиторію

Працюємо не тільки з загальнонаціональними, але й з регіональними і місцевими каналами, як результат – суттєве зменшення витрат та підвищення ефективності реклами.

недоліки

3. Висока ціна відеоролика

Медіа групи пропонують послуги тільки власних продакшин студій з «неймовірними» бюджетами.

переваги

3. Професійний відеоролик за менші гроші

Для роботи над роликами будь-яких типів працюємо з професійною продакшин студією з вражаючим портфоліо і адекватним бюджетом.

недоліки

4. Робота виключно з ТВ рекламою

Телеканали не надають послуги з розміщення реклами на інших рекламних носіях: радіо, біг-борди, транспорт та ін.

переваги

4. Комплексні рекламні пропозиції

Якщо ми розуміємо, що реклама на ТВ малоефективна, ми запропонуємо ту рекламу, яка точно спрацює у вашому випадку. Наприклад, на радіо, на транспорті, біг-бордах.

недоліки

5. Відсутність альтернативи

Приорітетом медіа групи є розміщення реклами лише на своїх каналах.

переваги

5. Тільки потрібна реклама

Ми створюємо оптимальний медіа план для загальнонаціональних, регіональних, місцевих телеканалів. Це дає нам впевненість в тому, що ми попадемо в вашу цільову аудиторію в потрібному регіоні і в потрібний час.

недоліки

6. Складні та затратні процеси

Вам необхідно налагодити комунікації з усіма ланками створення і ротації роликів.

переваги

6. Реклама на ТВ під ключ

Ми всю роботу беремо на себе: координуємо роботу з телеканалами, продакшн студіями, звукорежисерами, копірайтерами, тощо. Ви отримаєте ідею, медіаплани, готовий ролик та рекламу на телебаченні

переваги

6. Постійна звітність

Ми формуємо регулярні звіти по вашій рекламній кампанії, при необхідності з вирізками з ТВ ефірів.

переваги

7. Комерційна пропозиція за 1 день

Вже сьогодні приступимо до розробки медіа плану для вашої рекламної кампанії на ТВ.

Як ми створюємо рекламні кампанії?

1. Розробка концепції, ідеї

На даному етапі наші спеціалісти аналізуючи рекламні задачі замовника створити рекламне повідомлення, чітку пропозицію

 1. Ми вивчаємо продукт та/або цілі реклами нашого замовника
 2. Аналізуємо цільову аудиторію для якої ми формуємо рекламне повідомлення
 3. Мозковий штурм. Наші спеціалісти придумують різні варіанти форми та змісту реклами та відбираємо найбільш вдалі концепції та ідеї.
 4. Вибираємо найкращі варіанти.

Результат:
 1. Створене готове рекламне повідомлення, візуальні та змістовні концепції

Розробка концепції рекламної кампанії

2. Медіапланування

Визначення найкращих радіостанцій, телеканалів, тощо, терміну та частоти проведення рекламної кампанії

 1. Ми аналізуємо та вибираємо канали які найбільше підходять до визначеної цільової аудиторії
 2. Ми визначаємо тип реклами (пряма реклама, спонсорство, тощо ...)
 3. Визначаємо кількість виходів, часовий діапазон та терміни рекламної кампанії та по кожному з каналів

Результат:

 1. Визначені найоптимальніші та найефективніші канали комунікації - недоліки, телебачення, тощо.
 2. Розроблено медіаплан з детальними даними стосовно кількостей та часу виходу реклами.
 3. Розроблений монтажний лист для ротації
Медіапланування

3. Виготовлення рекламних аудіо / відеороликів

 1. Пишемо сценарії рекламних аудіо / відеороликів згідно ідеї
 2. Робимо ескізи та розкадровку при необхідності
 3. Проводимо кастинги: підбір акторів, підбір голосів
 4. Записуємо звук, малюємо графіку, знімаємо відеомалеріал, тощо
 5. З робочих матеріалів монтуємо ролик

Результат:

 1. Рекламний ролик готовий до ротації на недоліки та телебаченні
Виготовлення рекламних відеороликів

Як ми працюємо?

Відправте запит зараз!

* Всі поля обовязкові до заповнення!

Зверніть увагу:
 • Запит на прорахунок вартості ми опрацьовуємо безкоштовно!
 • Прорахунок на більшість послуг займає не більше 1 години.
 • Доставка готової продукції в межах міста та до курєрської служби - безкоштовно.

Відправивши заявку ви нічого не втрачаєте, ви втрачаєте не відправивши її! ;)

Безкоштовна доставка

Доставка по місту або до курєрської служби протягом 1 доби

Персональне обслуговування

За кожним замовником закріплений окремий менеджер

Фахові консультації

Консультації стосовно послуг:
093 356 9000, 032 295 7601
 • Ми з вами
 • днів
 • годин
 • хвилин
 • секунд

Контакти

Бізнес центр Львів | 38, вул. Джерельна, офіс 306 | 79024 м. Львів, Україна
info@leosvit.com

+380 32 295-7601, +380 32 295-7602
+380 67 673-5652, +380 93 356-9000
Передзвонити Вам?