Виготовлення прапорів

Виготовлення прапорів - Друк на сувенірній продукції


Знамена і прапори завжди належали до числа таких що найбільш запам'ятовуються і виразних символів, що відображають різні сторони людського життя. Вони були і залишаються яскравими атрибутами державного устрою, військового побуту і цивільного життя. Прапори стають звичним засобом морального, національного, релігійного і політичного впливу в будь-якій державі. Але найголовніше - прапори, виготовлені в гармонійному поєднанні старовинних геральдичних традицій і найсучасніших методів виробництва прапорів, надзвичайно красиві. Прапор є символом. Він може об'єднувати націю і наповнювати почуттям гордості та впевненості у завтрашньому дні кожного патріотично налаштованого українця, який бачить український прапор, що розвівається і символізує відродження нашої країни. Це може бути і прапор міста, наприклад, прапор Львова, що показує всьому світові, що Львів поступово стає одним з найбільш квітучих і найкрасивіших міст Європи. Сьогодні навіть невеликі фірми, які пишаються своєю, нехай недовгою, але історією, мають фірмовий прапор, який, як прапор корабля, веде до перемоги в океані ринкових бур. Зрозуміло, виготовлення прапорів, здатних служити роками, в будь-яку погоду не втрачаючи свого розкішного і благородного виду, стало і мистецтвом, і високотехнологічним виробництвом одночасно.

Розміри прапорів обмежені лише вашими побажаннями, а матеріали, які ми застосовуємо при виготовленні вимпелів і прапорів, задовольнять самого вимогливого клієнта. Зробивши замовлення прапора, ви можете бути впевнені в тому, що виконані з атласу або габардину, шифону або штучного шовку, поліестру (нейлону) або прапорної сітки, виготовлені за допомогою сублімаційного друку, чи шовкографії прапори, прикрасять будь-яку будівлю, торговий центр або стадіон. Не буде у вас і проблем з кріпленням. Ми пропонуємо флагштоки самої різної конструкції: від алюмінієвих телескопічних і розбірних, до флагштоків зі склопластику, які, згідно з європейськими стандартами, здатні витримати пориви вітру до 25 м/сек.

Прапори використовуються, як зовні так і в середині, при цьому використовується декілька видів тканин, а також способів нанесення на них.

Для зовнішнього застосування найбільш використовують два види тканин, а саме прапорну сітку та поліестр. Прапорна сітка є надзвичайно стійкою до зовнішніх умов, не втрачає колір, та гарно розвівається на вітрі. Поліестр – більш дешевий синтетичний, легкий матеріал, який чудово передає кольори, легко розвивається на вітрі.

Для внутрішнього використання, можна використовувати той самий поліестр, атлас, габардин, штучний шовк.

Є два способи друку за допомою яких ми наносимо зображення на тканину, а саме сублімаційний друк та шовкографія. Сублімаційний друк дозволяє передати будь-яке зображення на майже будь яку тканину, дозволяючи задрукувати фон, спеціальні сублімаційні чорнила нового покоління гарантують, що яскраві і соковиті кольори не зблякнуть під впливом опадів або прямих сонячних променів. Шовкографічний спосіб дозволяє наносити зображення будь-якого розміру, на будь-яку тканину, із різною структурою, із вибором потрібних кольорів, при застосуванні спеціальних технологій висушування зображення довго залишається яскравим.

Поряд з прапорами, ми займаємося і виробництвом вимпелів, використовуючи технології шовкографії і сублімаційного термодруку. Крім традиційних дизайнерських рішень, таких, наприклад, як обшивка вимпелу крученим шнуром або бахромою різної довжини і форми, ми пропонуємо фото на тканини або модне зараз фото на полотні. При цьому якість виконання буде таким, що нанесений на тканину друк не поступиться за насиченістю фарб і їх стійкості традиційним шовкографічним вимпелів. Зате ви отримаєте по справжньому повнокольорове зображення.

Як ми працюємо?

  • Ви залишаєте нам запит на сайті, телефоном, е-милом...
  • Наш менеджер телефонує Вам, уточняє деталі запиту
  • Ми розраховуємо вартість, підписуємо угоду
  • Ви здійснюєте попередню оплату
  • Ми розробляємо мадіаплан, кошторис, затверджуємо дизайн, тощо...
  • Ми здаємо якісну роботу або відвантажуємо продукцію