Друк на паперових серветках

Друк на паперових серветках - Друк на сувенірній продукції


Друк на серветках є досить ефективним ходом для покращення естетичних показників і збільшення попиту. З появою можливості друку на серветках, паперові серветки із чисто утилітарного елемента сервірування перетворилися в елемент декору, витиснувши тканеві серветки. Декоративні серветки є не тільки прикрасою стола, але й засобом гігієни, тому до встаткування й матеріалів для друку пред'являються високі вимоги. Друк здійснюється в одну, дві, три фарби або полноколірним способом, з відхиленням у кольорі не більше 0,5 мм, відрізняється високою точністю й надійністю у використанні.

Відкритки ручної роботи

Для друку на серветках використовуються гнучкі флексоформи-кліше, виготовлені із гнучкого полімерного матеріалу. У процесі друку на флексоформи наноситься фарба, що потім переноситься на папір, залишаючи відбиток. Кількість флексоформ визначається кількістю фарб на підсумковому малюнку.

Папір - основа, що застосовується для виготовлення серветок, виробляється з 100% целюлози, і відрізняється високими експлуатаційними й естетичними показниками. Використовується біла - основа паперу або обємнофарбована. Важливим моментом для друку на серветках є кількість шарів. Для одношарового паперу не слід використовувати яскраві й контрастні візерунки, щоб уникнути просвічування й накладення їх один на одного, що може сильно зіпсувати враження від серветки. Друк на тонованому папері не повинен містити великої кількості кольорів, радять використовувати 2- 3 кольори, що гармонійно поєднуються з базовим кольором у тоні або гамі. Варто враховувати, що через тонкість паперу повний задрук поверхні серветки може привести до деформації й розривів, тому в більшості випадків намагаються зберігати співвідношення 60% (основа) і 40% (задрук).

Висока здатність паперу всмоктувати вологу не дозволяє домогтися яскравості зображення звичайними барвниками, тому використовують спеціальні фарби з високим змістом пігменту. Для точної передачі кольорів при друці іноді попередньо наносять непрозорі білила, однак це погіршує здатність паперу всмоктувати вологу й робить серветку жорсткішою на дотик, такі серветки добре використовувати для декорування стола.

Для друку на серветках використовують спеціальний водорозчинний пігмент і харчові барвники. Як розріджувач для таких фарб використовується винятково вода, що становить 50% барвистої суміші. Особливість цих фарб - їхня висока прозорість, близько 50% і вище. Тому так важливо враховувати сполучуваність фарб і уникати накладення кольорів при друці.

Як ми працюємо?

  • Ви залишаєте нам запит на сайті, телефоном, е-милом...
  • Наш менеджер телефонує Вам, уточняє деталі запиту
  • Ми розраховуємо вартість, підписуємо угоду
  • Ви здійснюєте попередню оплату
  • Ми розробляємо мадіаплан, кошторис, затверджуємо дизайн, тощо...
  • Ми здаємо якісну роботу або відвантажуємо продукцію