Друк на повітряних кульках

Друк на повітряних кульках - Друк на сувенірній продукції


Пропонуємо вам зробити друк логотипу вашої компанії на повітряних кулях. Реклама на повітряних кулях, що отримала сьогодні велике поширення може стати прекрасним рішенням для вашого підприємства, вона здатна підвищити інтерес оточуючих до вашої продукції. Повітляші кулі завжди привертають увагу людей, і наша компанія допоможе зробити так, щоб ваша рекламна акція була такою, що запам'ятовується.

 

Рекламний друк на повітряних кульках

Друк на повітряних кульках
Друк на повітряних кульках

Повітряні кулі відкривають для рекламних акцій великі можливості. Наприклад, якщо вами намічається презентація нового продукту, розмістити логотип компанії на кулях, що будуть роздаватися відвідувачам, - прекрасна ідея. По-перше, ви піднімите настрій своїм потенційним клієнтам. По-друге, друк на повітряних кулях чудово запам'ятовується.

Повітряні кулі з Вашим логотипом або торговою маркою - відмінний сувенір для проведення рекламних акцій і просування торгових марок.

Ефективність повітряної кулі з нанесеним логотипом для залучення уваги до рекламної акції або торговій марці значно вища, ніж у листівок, буклетів та іншої друкованої продукції, нехай навіть найдорожчої і якіснішою. І ось чому: промоутеру, що роздає поліграфічну рекламну продукцію, доводиться шукати в натовпі людей, які готові ознайомитися з вмістом буклету. Після чого, як правило, буклет відправляється в корзину.

До промоутера, що роздає повітряні кулі, люди підходять самі. Так, це не завжди цільова аудиторія, але не забувайте, що повітряна кулька з логотипом, яку бабуся взяла для онука, неодмінно потрапить додому, де його побачать інші члени родини. А скільки людей побачить його по дорозі до дому!

Крім того, повітряна куля з логотипом допомагає вирішити не тільки стратегічні завдання відділу маркетингу. Роздача повітряних куль майже завжди окупає себе. Так, за нашою статистикою, під час організації роздачі повітряних куль, середній чек магазинів, ресторанів та інших підприємств роздрібної торгівлі, зростає в 1,5-2 рази.

Сильний хід просування товарів - реклама на кулях великого розміру або на дирижаблях. Цей спосіб використовується у всьому світі, і ефективність його визнається більшістю людей. А якщо ви влаштовуєте корпоративне свято, приміщення може бути прикрашено кульками з логотипом компанії, що неодмінно принесе успіх заходу.

Досить ефектне видовище - запуск безлічі куль на очах публіки. Рекламний друк в такому випадку ще раз нагадає про ваше підприємство.

Друк на повітряних кульках сьогодні проводиться оперативно і якісно, дозволяючи компаніям проводити яскраві запам'ятовуючі промо-акції та корпоративні свята, оформлені композиціями у формі логотипу, а також гірляндами, ланцюжками і фонтанами з кульок .

Кулі з надруком привертають увагу і викликають позитивні емоції. Рекламний друк на повітряних кульках - одно- або багатобарвний - допомагає встановлювати контакт з потенційним споживачем.

Наноситься на повітряні кулі друк спеціальними стійкими фарбами якіі зберігають властивості кулі-основи. Якщо ви зробите замовлення заздалегідь, за кілька тижнів до наміченого свята, то ми зможемо надати вам для нанесення будь-які за кольором кулі.  Друк робиться оперативно. Головне, щоб до моменту початку друку на складі була достатня кількість повітряних куль потрібного кольору і розміру.

Ми застосовуємо великий спектр колірної гами повітряних куль імпортного виробництва ВИЩОЇ ЯКОСТІ. Нанесення логотипу на повітряні куліздійснюється на найсучаснішому обладнанні і в дуже короткі терміни.

Як ми працюємо?

  • Ви залишаєте нам запит на сайті, телефоном, е-милом...
  • Наш менеджер телефонує Вам, уточняє деталі запиту
  • Ми розраховуємо вартість, підписуємо угоду
  • Ви здійснюєте попередню оплату
  • Ми розробляємо мадіаплан, кошторис, затверджуємо дизайн, тощо...
  • Ми здаємо якісну роботу або відвантажуємо продукцію