Візитні картки

Візитні картки - Шовкотрафаретний друк


Друк візиток - одна з найбільш пропонованих послуг на ринку оперативної поліграфії. Практично кожна невелика друкарня, кожний принт-салон включають виготовлення візитних карток у перелік своїх послуг.

Розмір візитної картки зазвичай дорівнює 9х5 см, але іноді замовляється формат 8,5х5,5 см. Для друку візиток найбільше підходить папір щільністю 270- 300 г/м.кв.. Якщо присутні дрібний текст, елементи з високою деталізацією або тонкі лінії, бажано брати крейдований папір, що задруковується краще за некрейдований.

Візитні картки

Великою популярністю користується картон з тисненням "льон". Він може бути білим або мати різні відтінки жовтуватої гами, те саме що відтінки невибіленої лляної тканини, або будь-яким іншим. При цифровому друці на паперах "льон" варто уникати плашок з однотонним заливанням; не всі цифрові друкувальні пристрої відтворюють їхній рівний тон на текстурних поверхнях. Те ж саме стосується текстурних дизайнерських паперів. Чим більше виражений рельєф поверхні, тим менш рівними будуть елементи з однотонним заливанням, тому що тонер просто не потрапить у глибокі канавки й вони залишаться незадрукованими.

При більших тиражах є сенс друкувати візитки офсетом, для інших підходить цифровий друк. Для обробки використовують фольгування, рельєфне й плоске тиснення (з фольгою або без неї).

Офсетний друк для виготовлення візиток застосовується рідко. Для друку офсетом необхідно виготовити форми, що значно збільшує вартість готової продукції. Через велику кількість відходів при приладженні друк малих тиражів на офсеті взагалі нерентабельна. Тому друкувати візитки цим способом має сенс тільки тоді, коли ці візитки - корпоративні й використовуються для масової роздачі, а виходить, потрібні більші тиражі.

Цифровий друк найбільш оперативний. Можливість прямого друку з комп'ютера робить реальним "Друк на вимогу" (терміновий, у тому числі в присутності замовника), а при необхідності можна надрукувати візитки зі змінною інформацією. Все це - незаперечні переваги цифрового друку.

Важливий також етап порізки візиток. На ньому заодно можуть виконуватися скруглення кутів, що надає візитці подібність із пластиковою картою, і висічка. Висічку роблять як по краї, роблячи його нерівним або надаючи візитці нестандартної форми, так і по всій площі картки у вигляді прорізів і віконець. Природно, така додаткова операція приводить до збільшення вартості візитки.

Підкоряючись вимогам часу, процес виготовлення візитних карток розвивається: росте якість обробки, розмаїтість матеріалів, оперативність, і все - для зручності клієнта. Гарна візитна картка може бути маленьким твором мистецтва. А може - просто зразком матеріалів і технологій.

Види візитних карток

Особиста візитна картка.

Як правило вона містить ім'я й прізвище власника. Телефонні номери, посади, адреси в ній не обов'язкові. Характеризуються досить вільним стилем виконання.

Ділова візитна картка

Тут обов'язково вказуються ім'я, прізвище, посада, назва й реквізити компанії, використовується фірмовий стиль компанії, логотип і т.п., строгий дизайн.

Рекламна візитна картка.

Як правило не містить імен і прізвищ. У ній вказується сфера діяльності фірми, перелік послуг, контактні телефони, карта проїзду, адреса веб сторінки, використовується фірмова символіка. Така візитка носить рекламний характер, в основному використовується на виставках. Часто їх роблять двосторонніми, або книжечкою.

Вартісь виготовлення візиток

# колірність 100 200 500  1000 

Шовко-трафаретний друк візиток
Вартість друку без врахування вартості паперу*.

1+0
один колір
72,00 грн. 144,00 грн. 360,00 грн. 720,00 грн.
1+1, 2+0
два кольори
114,00 грн.      
1+2, 3+0
три кольори
144,00 грн.      
1+3, 2+2, 4+0
чотири кольори
177,00 грн.      
1+4, 2+3
п'ять кольорів
       
1+5, 2+4, 3+3
шість кольорів
       

Цифровий друк візиток
Вартість друку з врахуванням вартості крейдованого паперу 300 г/м.кв **.

1+0
чорнобілі односторонні
64,80 грн.   129,60 грн. 192,00 грн.
1+1
чорнобілі двосторонні
104,40 грн.   174,00 грн. 321,60 грн.
4+0
кольорові односторонні
64,80 грн.   129,60 грн. 192,00 грн.
4+4
кольорові односторонні
104,40 грн.   174,00 грн. 321,60 грн.

Офсетний друк візиток
Вартість друку з врахуванням вартості паперу 300 г/м.кв. та ламінації з однієї сторони ***

4+4
кольорові двосторонні
      180,00 грн.
Вартість паперу ...
Ціни вказані у гривнях
з врахуванням податків [ПДВ та податку на рекламу].

Як ми працюємо?

  • Ви залишаєте нам запит на сайті, телефоном, е-милом...
  • Наш менеджер телефонує Вам, уточняє деталі запиту
  • Ми розраховуємо вартість, підписуємо угоду
  • Ви здійснюєте попередню оплату
  • Ми розробляємо мадіаплан, кошторис, затверджуємо дизайн, тощо...
  • Ми здаємо якісну роботу або відвантажуємо продукцію