Відкритки ручної роботи

Відкритки ручної роботи - Шовкотрафаретний друк


Привітальні відкритки різних типів, запрошення, відкритки ручної роботи - все це незамінні атрибути сучасного бізнесу, які неаби як підвищують престиж та піднімають лояльність клієнтів до Вашого підприємства.

Відкритка - відмінний привід нагадати про свою компанію діловим партнерам, привітати зі святому або повідомити про подію. Корпоративна відкритка з логотипом Вашої компанії і яскравим дизайном не залишиться без уваги. Креативна група Нашої компанії виконує дизайн відкритки, друк і виготовлення у м.Львові використовуючи різні способи друку, а саме:

  • цифровий друк листівок
  • офсетний друк листівок
  • шовкотрафаретний друк листівок

Посмішка, радість, відмінний настрій - мистецько зроблена відкритка здатна на багато чого. Виготовлена спеціально під замовлення вона може стати не просто доповненням, а відмінним самостійним подарунком. Відкритки здатні не тільки приносити радість, але й зміцнювати ділові відносини, особливо якщо мова йде про персональні поздоровлення або корпоративні відкритки. Поздоровляючи співробітників з Новим роком, 8- березнем, 23-ого лютого, Ви активно продемонструєте Ваш інтерес і участь.

Для невеликих тиражів (до 500 шт.) або термінових замовлень, як правило, використовується цифровий друк відкриток. Якщо Ви вирішите замовити відкритки в кількості від 500 шт., тоді кращий варіант - офсетний друк відкриток.

Відкритки ручної роботи.

Найкращим подарунком для Ваших рідних, коханих та друзів завжди буде річ ручної роботи, яка існує тільки в одному екземплярі. Це символізуватиме Ваше особливе ставлення до неї. Листівки ексклюзивні, так як кожний примірник робиться вручну майстрами, а не друкується на друкарській машинці. Запропоновані нами запрошення та привітальні листівки виконані на Ваше замовлення у будь-якій кольоровій гаммі та з текстом по Вашому бажанню.

Пропонуємо Вам виготовлення запрошень на весілля, банкети, вечірки,корпоративні заходи, свята, дні народження та інші події,що вимагають красивого та оригінального запрошення.

Оригінальний дизайн та унікальність листівки ручної роботи не залишать байдужим жодного із Ваших адресатів!

Нижче наведені варіанти вже готових запрошень та листівок, які були нами розроблені!!!

Відкритки ручної роботи
Відкритки ручної роботи

Як ми працюємо?

  • Ви залишаєте нам запит на сайті, телефоном, е-милом...
  • Наш менеджер телефонує Вам, уточняє деталі запиту
  • Ми розраховуємо вартість, підписуємо угоду
  • Ви здійснюєте попередню оплату
  • Ми розробляємо мадіаплан, кошторис, затверджуємо дизайн, тощо...
  • Ми здаємо якісну роботу або відвантажуємо продукцію