Візитки, календарики, картки

Візитки, календарики, картки - Офсетний друк


Хто з нас у дитинстві не збирав календарики? Напевно, тільки ті, хто збирав марки. Але якщо серйозно говорити про кишенькові календарики, то як з'ясувалося вони не так різноманітні.

Наприклад, за формою вони всі прямокутні, з чітко заданим розміром 7х10 см. Кути можуть бути заокругленими, а можуть бути прямими. От і все, що придумано з формою кишенькового календаря, але на те він і кишеньковий.

Зате в зручності, рекламному ефекті, барвистості він не поступається всім іншим календарям. Кишеньковий календар завжди доречний сувенір, якщо на ньому правильно підібране зображення.

Кишеньковий календарик

Як правило, кишенькові календарі ламінують або покривають спеціальним лаком. Це зв'язано зі специфікою календаря. Адже сама його назва припускає, що його часто беруть у руки, кладуть у кишеню, записну книжку, використовують для закладок. Загалом , кишеньковий календар часто піддається механічним тертям, а зберегти його необхідно протягом усього року.

Кишенькові календарі дуже часто використовуються в рекламних цілях. Це дешевий і надійний спосіб реклами. Часто на виставках і презентаціях компанії виготовляють яскраві й барвисті кишенькові календарі із зображенням фірми або логотипа й вказівкою своїх координат. Уявіть собі, що в потенційного клієнта завжди перед очима Ваш телефон - дуже ефективно.

Інформація готується!

На жаль, на даний момент дана сторінка знаходиться на доопрацюванні! Ви можете звернутись до наших менеджерів за потрібною інформацією.

Як ми працюємо?

  • Ви залишаєте нам запит на сайті, телефоном, е-милом...
  • Наш менеджер телефонує Вам, уточняє деталі запиту
  • Ми розраховуємо вартість, підписуємо угоду
  • Ви здійснюєте попередню оплату
  • Ми розробляємо мадіаплан, кошторис, затверджуємо дизайн, тощо...
  • Ми здаємо якісну роботу або відвантажуємо продукцію