Шелфтокери та воблери

Шелфтокери та воблери - Офсетний друк


Шелфтокери.

Шелфтокери - це спеціальні паперові або пластикові смужки, що розташовуються на полицях з продукцією і використовуються для залучення уваги до товару. На смужки наноситься рекламне зображення, а сама смужка зігнута в куточок. Шелфтокер служить своєрідною візитною карткою товару, лаконічно представляючи його рекламний образ.

Ми пропонуємо розробку та виготовлення різних видів шелфтокеров на професійному обладнанні.

Друк на поліетиленових пакетах

Шелфтокери дають можливість привернути додаткову увагу відвідувачів торгових рядів до Вашого товару і допомагають запам'ятати продукцію. Вони розміщуються в торгових залах супермаркетів, а також у салонах з продажу мобільних телефонів, аудіо-та відео-техніки. Даний рекламний носій розташовується, як правило, на торці полки: при цьому, шелфтокери володіють різною формою. Існує також кілька способів кріплення шелфтокеров. Вони можуть висіти на спеціальному гачку, кріпитися за допомогою замка або висіти на прилавку. Дизайнери нашої компанії розроблять шелфтокери, які будуть відповідати особливостям викладення Вашої продукції в магазинах та специфіці просування товару.

Серед інших функцій шелфтокерів - інформування відвідувача про вартість товару, формування додаткової мотивації до купівлі та створення інтересу до товару на місці продажу. Щоб виконати всі ці функції в повному обсязі, шелфтокер повинен бути виготовлений на високому професійному рівні. Задача шелфтокера -- моментально приковквати увагу покупця що проходить і коротко доносити переваги Вашої пропозиції. Наші дизайнери знають різні ноу-хау, що дозволяють виробляти шелфтокери, які дійсно привернуть увагу. Ви отримуєте красиві шелфтокери з лаконічною інформацією: вартість, слоган, дані про знижки та ін.

Привабливий зовнішній вигляд шелфтокерів досягається завдяки різним видам обробки. У нас можна замовити тиснення, ламінацію, а також висічку. Для нанесення інформації і зображення на шелфтокери ми використовуємо шовкографію, друк офсетом, тиснення фольгою, аплікацію, цифровий друк і т.д.

Наша компанія виконає замовлення на потрібний тираж шелфтокерів у короткі терміни. Ми готові також реалізувати нестандартні рішення: наприклад, шелфтокери з розміщенням інформації на двох сторонах. Якісний шелфтокер сприяє продажу товару на місці, здатний зацікавити покупця вигідною пропозицією.

У ряді інших POS-матеріалів, які також можна замовити в нашій компанії, шелфтокер займає одне з головних місць: саме він відповідає за мотивацію відвідувачів магазину до покупки Вашого товару.

Воблери.

Воблер - це рекламний носій, виконаний у формі підвіски на гнучкій ніжці. Зазвичай воблери кріпляться до полиць магазинів або до стіни, привертаючи увагу покупців до певної марки продукту. Сьогодні різноманітні види воблерів все частіше можна зустріти в торговельних рядах, аптеках.

Ми пропонуємо професійне виготовлення воблеров: як створення стандартних воблерів, так і розробка унікальних варіантів з незвичайним дизайнерським рішенням. Професійно розроблений воблер - це компас, по якому покупець обов'язково знайде Ваш товар.

Воблери

Серед усього розмаїттяі воблерів можна виділити прямокутні варіанти, а також воблери, виконані у формі певної фігури. Для виготовлення воблерів використовуються синтетичні матеріали, картон з лакаванням і ламінований картон.

Основне завдання воблера - миттєво звернути на себе увагу покупця. Це досягається не тільки за рахунок того, що він гойдається під впливом повітря, але також через привабливе дизайнерське оформлення й лаконічність використовуваних образів.

Дизайнери нашої компанії знають, як зробити воблер таким, щоб він швидко залучав погляди покупців і виділяв Ваш товар з конкурентного середовища. Розробляючи воблери, ми враховуємо специфіку просування продукції й особливості її викладення в торговельному залі.

Виготовлення воблерів.

При виробництві воблерів використовується крейдований папір високої щільності, картон або такий матеріал як поліліт. Замовник може вибрати практично будь-яке колірне оформлення: професійне встаткування дозволяє забезпечувати полноцветную печатка високої якості. Що стосується розмірів воблерів, ми готові виконати як невеликі варіанти, так і воблери формату А4. Вивчивши Вашу пропозицію, наші дизайнери запропонують кілька варіантів воблера з оригінальним оформленням. Це можуть бути як плоскі воблери, так і подвійні й об'ємні.

Воблер - це доступний рекламний носій, що володіє відмінною здатністю звертати увагу покупців на Ваш товар. Це відмінний інструмент для проведення рекламної кампанії або промо-акції. Використовуючи воблери в сполученні з іншими методами просування, Ви досягнете планованих результатів.

Ми пропонуємо професійні рекламні рішення як в області звичайної рекламної поліграфії, так і в сфері нестандартних рекламних рішень.

Як ми працюємо?

  • Ви залишаєте нам запит на сайті, телефоном, е-милом...
  • Наш менеджер телефонує Вам, уточняє деталі запиту
  • Ми розраховуємо вартість, підписуємо угоду
  • Ви здійснюєте попередню оплату
  • Ми розробляємо мадіаплан, кошторис, затверджуємо дизайн, тощо...
  • Ми здаємо якісну роботу або відвантажуємо продукцію