Квартальні календарі

Квартальні календарі - Офсетний друк


Квартальні календарі сьогодні найбільш популярний вид календарів. Популярність квартальних календарів пояснюється декількома причинами. Основна з них, - це зручність користування. Перед нами завжди три необхідних нам місяці: поточний, попередній і наступний. Таким чином, ми завжди можемо підводити підсумки попереднього, будувати плани на майбутнє, знати про сьогодення. Чи не правда, є в цьому щось філософське?

Інша, не менш важлива причина популярності квартальних календарів - багато поля для реклами. Про те, наскільки ефективна реклама, розміщена на календарях, говорить, наприклад, той факт, що замовлення на календарі 2009 року, з рекламою компаній уже навесні перевищили замовлення попереднього року.

Виготовлення квартальних календарів відбувається по трьох основних напрямках: кількість пружин (зазвичай одна або три), формат (постера, підложки, календарного блоку), наявністю рекламних полів (від одного до трьох). Від цих критеріїв і залежить ціна за виготовлення календарів.

Інформація готується!

На жаль, на даний момент дана сторінка знаходиться на доопрацюванні! Ви можете звернутись до наших менеджерів за потрібною інформацією.

Як ми працюємо?

  • Ви залишаєте нам запит на сайті, телефоном, е-милом...
  • Наш менеджер телефонує Вам, уточняє деталі запиту
  • Ми розраховуємо вартість, підписуємо угоду
  • Ви здійснюєте попередню оплату
  • Ми розробляємо мадіаплан, кошторис, затверджуємо дизайн, тощо...
  • Ми здаємо якісну роботу або відвантажуємо продукцію