Каталоги, журнали

Каталоги, журнали - Офсетний друк


Найкращий спосіб представити свою продукцію - помістити інформацію про неї в каталоги. Вони найкращим чином відображають зовнішній вигляд продукту і описують його характеристики. Вони зручні і в обігу - всі продукти, представлені в каталозі, суворо систематизовані.

Крім того, каталоги - це своєрідний прайс-лист продукції, саме вони використовуються при купівлі того чи іншого товару як великими фірмами, так і приватними особами - досить згадати каталоги, що випускаються різними торговими мережами або компаніями, які пропонують увазі споживача широкий асортимент товарів.

Сучасні каталоги відрізняються барвистістю, приємним зовнішнім виглядом і, що найголовніше, зручною структурою та повнотою інформації про пропоновані товари. Каталоги, виконані за сучасними технологіями, привертають увагу покупця, змушуючи зробити вибір на користь того чи іншого товару.

Головне завдання - надати читачеві повну, потрібну, структуровану інформацію. Дизайн звичайно розробляється для всього каталогу, зберігаючи єдність для кожної сторінки. Ціни на друк набагато вищі, ніж на буклети чи брошури. Найпоширеніший на сьогодні вид - каталог товарів великої фірми. Багато інтернет-магазинів також випускають каталоги товарів, що полегшують замовлення по телефону і інтернету.

Каталоги - один з самих затребуваних видів поліграфічної продукції.

Друк каталогів мало чим відрізняється від друку інший багатосторінкової поліграфічної продукції. Але і в цій справі є свої особливості. Виготовлення каталогів - це не простий набір тексту, друк - лише остання стадія створення каталожної продукції. Друк передбачає цілий комплекс робіт з опрацювання дизайну і структури, визначенням необхідного мінімуму інформації і т.д. Деякі фірми прикладають до каталогів диски з аудіо-і відеозаписами, що посилює вплив на покупця. Таким чином, якісний каталог здатний перетворити потенційного споживача у постійного клієнта компанії зі стабільною частотою замовлень. Тому виготовлення каталогів - трудомісткий і творчий процес.

Переваги:

 • Каталог може містити дуже багато сторінок - їх може бути 500 і навіть 1000. Причому всі сторінки кольорові, зі складним дизайном
 • Максимально високу якість поліграфічного виконання: купуючи річ за каталогом, покупець орієнтується по ілюстрацій, не бачачи товар в живу
 • Це один з найпопулярніших видів реклами і каналів продажів
Розрахунок вартості
 1. Точний розрахунок вартості - 4 год. з моменту подяння запиту.
 2. Для розрухунку необхідно визначити:
  • Формат та граматура паперу
  • Кількість сторінок
  • Колірність
  • Тираж
Умови оплати та виготовлення
 1. Ціни вказані у гривнях з урахуванням ПДВ. Остаточну вартість ви зможете дізнатись після повного прорахунку нашими менеджерами.
 2. Мінімальна вартість замовлення - 1 000,00 грн.
 3. Попередня оплата — 50% від повної вартості замовлення, решту 50% - протягом 3 робочих днів з моменту відвантаження.
 4. Розробка дизайну розраховується і оплачується додатково.
 5. При замовленні на суму більше 5 000,00 грн. дизайн розробляється безкоштовно. Детальніше про умови розробки безкоштовного дизайну.
 6. При замовленні на суму більше 10 000,00 грн. надається додаткова знижка 5% від повної суми замовлення. Детальніше про знижки на суму замовлення.
 7. При 100% передопдаті надається додаткова знижка 3% від повної суми замовлення.
 8. Усі знижки та надбавки додаються.
 9. Для постійних замовників ми надаємо особливі умови оплати.
 10. Наявність готового макета (можна надати власний дотримуючись вимог щодо підготовки макетів або розробити його у нас).
 11. Готовий макет можна передати використовуючи наш ftp-сервер або скориставшись одним із цих файлобмінників.
 12. Затвердження свого чи розрозробленого макету.
 13. Термін виготовлення разом з доставкою - 3 робочих дні з моменту підтвердження готовності макета та передоплати.
 14. Остаточні терміни виготовлення ви зможете дізнатись після повного прорахунку нашими менеджерами.
 15. Безкоштовна доставка в межах міста або до курєрської служби. Детальніше про умови доставки.
Звертайтесь!

За будь-якими роз'ясненнями, консультацією чи коли вам потрібні особливі умови, будь-ласка, звертайтесь до наших менеджерів. Ми докладемо максимум зусиль для того, щоб співпраця з нами була вигідною та приємною для Вас!

Як ми працюємо?

 • Ви залишаєте нам запит на сайті, телефоном, е-милом...
 • Наш менеджер телефонує Вам, уточняє деталі запиту
 • Ми розраховуємо вартість, підписуємо угоду
 • Ви здійснюєте попередню оплату
 • Ми розробляємо мадіаплан, кошторис, затверджуємо дизайн, тощо...
 • Ми здаємо якісну роботу або відвантажуємо продукцію