Календарі усіх типів

Календарі усіх типів - Офсетний друк


Календарна продукція - один з найбільш популярних видів подарункової поліграфічної продукції, так як є не тільки прекрасним подарунком бізнес-партнерам і колегам до Нового року, а також ефективним рекламним носієм протягом цілого року.

Таке просте й звичне слово, як календар, не дуже давно увійшло в наш побут, в порівнянні наприклад, з годинником. Але значення календаря в нашому житті практично таке ж, як годинник. Уявити собі людину, що не користується календарем важко, хіба якого-небудь пустельника, тобто людини, що випала з реального життя.

Щороку на календарі зростає попит і відповідно вимоги. В області виготовлення календарів відбулася своєрідна революція. Могли б ми собі уявити, що можемо мати календар з нашим зображенням, років, так сім назад? А сьогодні, будь-ласка, хоч себе замовляйте на календар, хоч свою улюблену кішку.

Але не тільки, зображення на календарях видозмінилися за останні роки, розширили свої рамки. Більші зміни відбулися з календарями з погляду їхнього практичного застосування. Ви напевно, часто читаєте про рекламне застосування календарів. Дійсно, цю функцію календарі виконують на п'ять. Друк календарів рекламної спрямованості - це вже ціла індустрія, сегмент ринку, зі своїми законами.

Але не варто забувати про зручність користування календарем. Щоб поліпшити цю зручність, виробники придумали різні види календарів: настінні календарі, настільні календарі, календарі квартальні, календарі плакати, календарі перекидні, кишенькові календарі, календарі закладки. Відповідно в кожній групі таких календарів існують свої вдосконалення, які ще більше вносять зручностей у їхнє використання.

Квартальні календарі

квартальні календарі

Квартальні календарі сьогодні найбільш популярний вид календарів. Популярність квартальних календарів пояснюється декількома причинами. Основна з них, - це зручність користування. Перед нами завжди три необхідних нам місяці: поточний, попередній і наступний. Таким чином, ми завжди можемо підводити підсумки попереднього, будувати плани на майбутнє, знати про сьогодення. Чи не правда, є в цьому щось філософське?

Інша, не менш важлива причина популярності квартальних календарів - багато поля для реклами. Про те, наскільки ефективна реклама, розміщена на календарях, говорить, наприклад, той факт, що замовлення на календарі 2009 року, з рекламою компаній уже навесні перевищили замовлення попереднього року.

Виготовлення квартальних календарів відбувається по трьох основних напрямках: кількість пружин (зазвичай одна або три), формат (постера, підложки, календарного блоку), наявністю рекламних полів (від одного до трьох). Від цих критеріїв і залежить ціна за виготовлення календарів.

Настінні календарі

Настінні календарі давно ввійшли в наш побут. У кожному будинку, у кожному офісі, на кожному підприємстві обов'язково присутні настінні календарі.

Найбільш популярними є два види настінних календарів: календар-плакат і перекидний настінний календар. Календар-плакат не дивлячись на начебто б невеликий простір для фантазії, може бути досить екстравагантним. Настінні календарі- плакати бувають різних розмірів, самі типові А1, А2, А3. Для запобігання вицвітання, а так само для кращого збереження протягом року, календарі-плакати або ламінують або покривають спеціальним лаком.

Інша, більш велика категорія настінних календарів - це перекидні календарі. Звичайні настінні перекидні календарі, так само як і календарі-плакати, можуть бути різних розмірів. Складаються такі настінні календарі з 14 аркушів, 12 з яких відведені місяцям, а дві обкладинки. Кріплення перекидних настінних календарів можуть бути як пружинними, спіральними, так і металевими окремими.

Настільні календарі

Вам потрібний настільний календар? Що ж, такий календар необхідний кожній діловій людині. Уявіть собі, що він цілий рік, день у день буде у Вас на очах. А це значить, що він повинен бути не тільки зручним, але й милувати Ваші очі.

настільні календарі

Настільні календарі поділяються на дві групи - календар-хатинка й перекидні настільні календарі.

Якщо Ви вибрали перекидний настільний календар, зверніть увагу на спосіб кріплення аркушів. Він може бути як вертикальний, так і горизонтальний. А далі Ваш вибір буде пов'язаний з розміром (розповсюджені розміри А6, А5, 1\3А4), рівнем друку календаря, наявністю рекламних полів, якістю підставки та іншими атрибутами, пов'язаними з виготовленням настільного календаря. Головне пам'ятайте, для кого б Ви не вибирали настільний календар, він повинен бути не тільки зручний і функціональний, але так само приємним на вигляд.

Кишеньковий календарик

Хто з нас у дитинстві не збирав календарики? Напевно, тільки ті, хто збирав марки. Але якщо серйозно говорити про кишенькові календарики, то як з'ясувалося вони не так різноманітні.

Наприклад, за формою вони всі прямокутні, з чітко заданим розміром 7х10 см. Кути можуть бути заокругленими, а можуть бути прямими. От і все, що придумано з формою кишенькового календаря, але на те він і кишеньковий.

Зате в зручності, рекламному ефекті, барвистості він не поступається всім іншим календарям. Кишеньковий календар завжди доречний сувенір, якщо на ньому правильно підібране зображення.

Кишеньковий календарик

Як правило, кишенькові календарі ламінують або покривають спеціальним лаком. Це зв'язано зі специфікою календаря. Адже сама його назва припускає, що його часто беруть у руки, кладуть у кишеню, записну книжку, використовують для закладок. Загалом , кишеньковий календар часто піддається механічним тертям, а зберегти його необхідно протягом усього року.

Кишенькові календарі дуже часто використовуються в рекламних цілях. Це дешевий і надійний спосіб реклами. Часто на виставках і презентаціях компанії виготовляють яскраві й барвисті кишенькові календарі із зображенням фірми або логотипа й вказівкою своїх координат. Уявіть собі, що в потенційного клієнта завжди перед очима Ваш телефон - дуже ефективно.

Як ми працюємо?

  • Ви залишаєте нам запит на сайті, телефоном, е-милом...
  • Наш менеджер телефонує Вам, уточняє деталі запиту
  • Ми розраховуємо вартість, підписуємо угоду
  • Ви здійснюєте попередню оплату
  • Ми розробляємо мадіаплан, кошторис, затверджуємо дизайн, тощо...
  • Ми здаємо якісну роботу або відвантажуємо продукцію