Маркетинг та реклама в Інтернеті

Всі види просування в Інтернеті, реклама в Інтернеті


У мережі про себе Ви, замовте слово!

Спочатку рекламувати, і тільки потім продавати - ось головна схема, за якою працює сучасний бізнес. Тим більше, що пропозицій сьогодні настільки багато, що вони часом перевищують кількість потенційних покупців того чи іншого виду продукції. Тому, боротьба за споживача розгорнулася на сучасному ринку не на жарт!Висновок - товар треба рекламувати, щоб він був затребуваним і купується. А в століття прогресу найбільш правильно робити це за допомогою реклами в інтернеті. Чому? Та тому що працює вона швидко, ефективно, та й коштує набагато вигідніше, ніж реклама в інших мас медіа.

Основні переваги реклами в мережі інтернет:

 • Можливість вибору конкретної цільової аудиторії. Адже робота інтернет-реклами може бути побудована таким чином, що бачити її будуть лише певні соціальні чи вікові групи, на яких якраз і націлені товари або послуги, які ви продаєте.
 • Зручні сервіси для розміщення. Гнучкість і керованість рекламною компанією. Розмістивши рекламу в інших інформаційних джерелах, - газетах, радіо, на телебаченні - Ви не зможете настільки швидко і просто вносити зміни в рекламні тексти. Тоді як розміщення в світовій мережі дає Вам таку можливість.
 • Відносно невеликі витрати на клієнтів, що переглядають Ваші оголошення. Адже вартість реклами в інтернеті можна регулювати також легко, як і її зміст.

Основні завдання:

 • Розміщення реклами в інтернеті ефективно і швидко допоможе залучити до нової марки товару велику кількість споживачів. Адже світова віртуальна мережа - будучи сьогодні основним джерелом інформації для більшості - найбільш оперативно поширить новина про появу на ринку нового бренду.
 • Безумовно, реклама в мережі інтернет підвищить впізнаваність вже діючого на ринку бренду. Тут Ви, як рекламодавець, можете дати волю фантазії і пошукати нові цікаві способи популяризації свого товару.
 • До того ж, розвиток інтернет реклами настільки мобільно, що Ви можете за допомогою розміщення інформації про свій товар чи послугу значно розширити свою цільову аудиторію, проаналізувавши потреби споживачів.

Отже, ми з'ясували всю «корисність», яку дає нам реклама в інтернеті, ефективність же її Ви зможете оцінити самі, коли будете аналізувати свою рекламну кампанію.

Види інтернет реклами.

Почнемо з традиційного. Найпопулярнішими видами є на сьогоднішній день контекстна та банерна реклама.

Банерна - більш брендова, націлена на збільшення іміджу. На ринку інтернет реклами вона служить для створення своєрідної інтриги навколо тієї чи іншої марки. Часто використовується вона і для анонса знижок, розпродажів, яких-небудь інших разових акцій.

Контекстна реклама - вважається що в мережі найбільше «продає». Цілком доступна будь-якому рекламодавцю, вона підвищує рівні продажів в дуже короткі терміни. Ці основні види популярної інтернет реклами продовжують розвиватися на сучасному ринку. Сьогодні існує поняття синтезу банерної та контекстної реклами, що дає можливість зробити її красивою і ефективною одночасно.

До менш традиційних видів відноситься розкручування товарів і послуг у мережі Інтернет шляхом розміщення рекламних статей, ведення блогів, повідомлень на форумах, публікацій в соцмережах. Припустимо, якщо Вам необхідна реклама інтернет магазину, чому б не написати про свій ресурс на якому-небудь тематичному форумі, де божевільні домогосподарки бурхливо обговорюють, де ж їм придбати той чи інший товар, який якраз продається саме у Вас!

Який вид розкрутки в мережі буде ефективним конкретно для Вас, підкажуть спеціалісти нашої компанії. Компанія Leosvit Marketing, професійно займаючись створенням і розкручуванням сайтів, запрошує Вас звернутися за консультацією. Приєднуйтесь до нас! І тоді Ваша реклама в інтернеті, ціни на яку Вас приємно порадують, буде користуватися популярністю на всі сто!

Реклама сайту дає відчутні результати, які виражаються в збільшенні відвідуваності, впізнаванні вашого бренду, і, звичайно ж, у зростанні прибутку Вашої фірми. В даний час реклама сайтів ведеться безліччю компаній, які роблять безліч привабливих пропозицій та обіцянок небувалої популярності сайту і зростання відвідуваності.

На наш погляд, інтернет-реклама повинна не тільки приносити велику відвідуваність сайту, що само по собі непогано, а залучати саме зацікавлених відвідувачів, з яких формуються потенційні і реальні клієнти фірми. Якщо Ви хочете підняти рівень продажів негайно, Вас зацікавить контекстна реклама, при якій посилання на Ваш сайт буде з'являтися на сторінці пошуковика поруч з результатами пошуку за відповідним запитом.

Як ми працюємо?

 • Ви залишаєте нам запит на сайті, телефоном, е-милом...
 • Наш менеджер телефонує Вам, уточняє деталі запиту
 • Ми розраховуємо вартість, підписуємо угоду
 • Ви здійснюєте попередню оплату
 • Ми розробляємо мадіаплан, кошторис, затверджуємо дизайн, тощо...
 • Ми здаємо якісну роботу або відвантажуємо продукцію