Direct Mail та розповсюдження реклами

Direct Mail та розповсюдження реклами


Директ Маркетинг (прямий маркетинг) з кожним роком займає усе велику частку в бізнесах-комунікаціях компаній по усім світі. Безпосередньо call-центр може запропонувати такий високоефективний інструмент директ-маркетинга як Телефонні Презентації. Завдяки даній послузі можна істотно збільшити приплив нових клієнтів у сфері B2B з мінімальними фінансовими і тимчасовими вкладеннями.

Рекламоносії ростуть як гриби, якими в даному випадку виявляються наші з Вами гроші. Бізнес росте в усьому світі, відповідно ростуть і рекламні бюджети. Рекламу оплачує компанія, що продає товар. Рекламу бачить потенційний покупець, що приходить у компанію (магазин, ресторан, автосалон) і купує прорекламований товар, у вартість якого включена і сума, що компанія заплатила рекламоносію (журнал, телебачення, зовнішня реклама, що завгодно інше). І виходить дивна колізія, людина платить, у тому числі і за те, що його з усіх боків переслідує реклама. У глобальному масштабі це приводить до того, що реклами на стільки багато, що у потенційного клієнта виробився імунітет, він дивиться рекламу по телебаченню, але не бачить її, слухає її по радіо, але не чує. Рекламний ринок перегрітий, ніхто вже давно не підраховує віддачу, усі звиклись з тим, що при тиражі видання 500 000 экз., дзвінків проходить не більше 100, а реально купують близько 5 чоловік. Тобто 1 з 100 000 чоловік, що прочитали видання! А 499 995 чоловік Ви втратили, але заплатили за контакт із кожним з них! От чому в наш час більше 57% рекламних грошей, покладених на розкручування товарів, послуг та залучення нових клієнтів, перетікають зі сфери реклами в область прямого маркетингу (статистика Dіrect Marketіng Assocіatіon).

Директ маркетинг - це вибіркове і персональне звертання до кожного клієнта за допомогою телефонної комунікації або листом (електронним або звичайним). Директ маркетинг являє собою як мінімум одну з можливих стратегій знаходження нових клієнтів. Крім того, постійних клієнтів шляхом прямого маркетингу інформують про вихід на ринок нового продукту, цінових і промоушн-акцій, презентацій і т.д.. З його допомогою вибудовується імідж компанії в суспільстві, підтримуються відносини з клієнтами: дізнаються їхні потреби, відношення до товарів, послуг фірми, до неї самої. Проаналізувавши ці дані, компанія може вчасно модифікувати пропозицію ринкові. Однак найважливіше - директ маркетинг дає максимальну ефективність і вибірковість впливу.

Прості й доступні методи реклами, які завжди доносять необхідну інформацію для потенційних користувачів про запропоновану продукцію - це розповсюдження реклами по поштових скриньках (поширення листівок по поштових скриньках). Інформація буде прийнята до відома, і обов'язково запам'ятається жителям будинку.

Відмінно читається й запам'ятовується реклама в ліфтах (хто ж не прочитає інформацію в ліфті?). Такі види реклами "прямо" володіють, по оцінках експертів, високою ефективністю.

До наших послуг також відносяться й тиражування будь-яких друкованих рекламних видань на різографі. Невисока вартість чорно-білих відбитків - це вигідне рішення для замовника на першому етапі рекламування свого бізнесу.

Роздача листівок може бути виконана відразу ж після випуску друкованої продукції. Кожна рекламна кампанія завжди унікальна, з огляду на особливості й спрямованість їхнього бізнесу. Безумовно, у більшості випадків, промоушен є найбільш ефективним і необхідним видом реклами для створення іміджу компанії й просуванні бренда.

Ми професійно організуємо розклеювання афіш по всіх районах Львова, здійснимо роздачу листівок у людних місцях, помістимо плакати й оголошення на всіх стендах у місті - так, що жителі центральних, спальних і віддалених районів побачать рекламну інформацію.

Проведення промоакцій планується нами заздалегідь завжди важливо, щоб промоутери діяли грамотно, і зуміли б довести переваги вашої продукції при спілкуванні із клієнтами. Цікаві й нестандартні рішення при проведенні промоакций (від костюмованих подань до роздачі листівок і сувенірної продукції) завжди сприяють створенню гарного настрою й викликають інтерес до предмета реклами.

Послуги Леосвіту ефективні й швидко окупаються, тому що пряма й доступна реклама привертає увагу завжди, і для цього немає необхідності витрачати величезні засоби.

Розклеювання плакатів у районах Львова - це зовсім недорого для будь-якої компанії, а поширення листівок (роздача листівок) у годинники пік – це гарантія того, що в суспільному транспорті ваша інформація буде прочитана. Поширення реклами у вигляді подарунків і сувенірів, роздача листівок і рекламних матеріалів - метод, що дозволяє споживачам швидко довідатися про властивості і якість вашої продукції. Тиражування у Львові всіх видів друкованих видань із кожним днем усе більше збільшується, разом з ростом популярності Btl.

На сьогодні direct mail - це найдешевший і найефективніший вид реклами, оптимальний по співвідношенню «витрати/відгук», тобто витрачені на рекламу гроші й отриманий прибуток.

Як ми працюємо?

  • Ви залишаєте нам запит на сайті, телефоном, е-милом...
  • Наш менеджер телефонує Вам, уточняє деталі запиту
  • Ми розраховуємо вартість, підписуємо угоду
  • Ви здійснюєте попередню оплату
  • Ми розробляємо мадіаплан, кошторис, затверджуємо дизайн, тощо...
  • Ми здаємо якісну роботу або відвантажуємо продукцію