Пластикові картки

Пластикові картки - Цифровий друк


Виготовлення пластикових карток

У наш час пластикові картки застосовуються практично повсюдно. І популярність їх зростає з кожним днем. Пластикові карти застосовуються при платіжних операціях, організації доступу в промислових будинках, індивідуалізації особистості й багатьох інших випадках.

Сьогодні виробництво пластикових карт не є дорогим задоволенням, тому зробити замовлення на їхнє виготовлення може будь-яка, навіть невелика, компанія. Замовити виготовлення будь-яких пластикових карт можна в нашій компанії «Леосвіт».

«Леосвіт» пропонує послуги з виробництва й персоналізації високоякісних повноколірних пластикових карток різного призначення. Наша компанія виконає повний спектр послуг, від виготовлення або доробки макета Замовника до впакування й доставки. Замовникові може бути надано кілька варіантів макета оформлення зовнішнього вигляду пластикових карт на вибір.

Технологічна оснащеність дозволяє в мінімальний термін упоратися з будь-якими обсягами виробництва без втрати якості. Це дозволяє виготовляти карти будь-яких видів і призначень (дисконтні, магнітні, предоплатні карти, смарт-карти, скетч-карти, і багато хто інші), а також провадити будь-яку персоналізацію (ембосування, друк номерів, друк штрих-коду, друк пін-кодів, нанесення scratch-панелі, смуги для підпису, нанесення й кодування магнітної смуги, тиснення фольгою). При виготовленні пластикових карт дотримуються всі вимоги технологічного процесу, при цьому використовуються тільки сертифіковані видаткові матеріали, що позитивно впливає на якість кінцевої продукції. Можливе виконання термінових замовлень. Всі ці можливості дозволяють нам гідно конкурувати з іншими організаціями на ринку виробництва пластикових карт.

Термінологія

Персоналізація - нанесення на пластикову карту певної змінної інформації - наприклад порядкового номеру, персональної інформації, тощо Залежно від призначення карти можна вибрати різні методи персоналізації.

Магнітна стрічка - доріжка, розташована на зворотному боці пластикової карти що містить в закодованому вигляді інформацію про власника, номер картки, терміни дії, карткового рахунку і т.д. Завдяки появі магнітної смуги в кінці 70-х рр. істотно підвищилася захищеність карти, а також стало можливим швидко зчитувати інформацію з картки в банкоматах і електронних зчитувальних пристроях.

Для стандартних зчитувальних пристроїв (рідерів) магнітна стрічка використовується шириною 12,7 мм (0,5 дюйма) і розташовується на відстані 4 мм від краю картки. На магнітній стрічці знаходиться три доріжки, на які можна нанести ту чи іншу інформацію. На магнітні доріжки можливий запис інформації тільки латинськими буквами.

  1. 1 доріжка - цифробуквена інформація: до 76 знакомісць, всі латинські заголовні букви;
  2. 2 доріжка - тільки цифри, до 37 знакомісць;
  3. 3 доріжка - тільки цифри, до 104 знакомісць.

Scratch-панель - непрозорий захисний шар, що стирається і закриває пароль, код або іншу інформацію. Scratch-панель застосовується при виробництві карт передоплати (Інтернет-карти, мобільний зв'язок, IP-телефонії).

Штрих-код - закодована індивідуальна інформація, у вигляді штрихів змінної товщини. Як правило, використовується в ідентифікаційних і дисконтних картах.

Ембосування (від англ. еmboss - вибивати, карбувати) - нанесення рельєфної буквено-цифрової інформації способом видавлювання. Після цього часто роблять тіпінг - покриття ембосованих символів золотими, срібними або чорними металізованими фарбами для кращого їх виділення на фоні надрукованого зображення карти. Ембосування символів можливе тільки при горизонтальній орієнтації картки.

Ембосування здійснюється двома видами шрифтів: висотою 4,5 мм - великий шрифт може містити тільки цифри; висотою 3 мм - малий шрифт може містити цифри і заголовні букви англійського алфавіту. Ембосування повинно розташовуватися на відстані не менше 5 мм від будь-якого краю карти.

Голограма - об'ємне зображення, отримане в результаті взаємодії світлових хвиль. Тут - голографічна наклейка, що містить детальне зображення об'ємних предметів і наноситься на пластикову карту. Захищає від підробок.

Мікрошрифт - шрифтовий рядок тексту, зменшений до такого ступеня, що може бути прочитаний тільки за допомогою лупи. Використовується як захист від підробок, так як надрукувати мікрошрифт можна тільки дуже дорогими і якісними офсетними друкованими машинами.

Ультрафіолетова фарба - фарба для друку зображення, видимого тільки за допомогою ультрафіолетового освітлення.

Тиснення - це процес нанесення зображення тисненням за допомогою штампа (кліше) розігрітого до певної температури з використанням спеціальної фольги. Для гарячого тиснення використовується фольга тільки стандартних кольорів (золото, срібло, синій і ін.).

Як ми працюємо?

  • Ви залишаєте нам запит на сайті, телефоном, е-милом...
  • Наш менеджер телефонує Вам, уточняє деталі запиту
  • Ми розраховуємо вартість, підписуємо угоду
  • Ви здійснюєте попередню оплату
  • Ми розробляємо мадіаплан, кошторис, затверджуємо дизайн, тощо...
  • Ми здаємо якісну роботу або відвантажуємо продукцію