Цифровий друк

Цифровий друк


Цифровий друк - один з найбільш популярних сучасних методів друку в поліграфії. За допомогою цього способу друку можливо друкувати документи безпосередньо з комп'ютера, без додаткових процесів додрукованої підготовки. Це істотно заощаджує час на процес виробництва друкованої продукції.

Цифровий друк – це технологія одержання відбитків з використанням змінної друкованої форми. Змінами в друкованій машині на кожному етапі управляє комп'ютер видавничої системи. Друк малих тиражів методом цифрового друку дуже вигідний й рентабельний за рахунок економії на додрукованих дорогих операціях. При цьому вартість одного відбитка на цифровому апараті не залежить від тиражу.

Цифровий друк дає можливість виготовляти малі тиражі поліграфічної продукції й надавати замовникам великі асортименти друкованих послуг з виготовлення того або іншого виду поліграфічних виробів. У країнах, де бізнес і поліграфія розвинена не перший рік, оперативний друк на вимогу є одним з найважливіших областей застосування цифрового друку.

Якість відбитків не нижча, ніж в офсетному пресі, але разом з тим при використанні методу цифрового друку ставє можливим персоніфікувати відбитки, оперативно змінювати текст або зображення. Значно знижується не тільки вартість додрукованої підготовки, тому що не виготовляються друковані форми й плівки, але й ризик втрати якості на цих стадіях друку. Для цифрового друку характерне використання будь-якого носія - паперу, самоклеючої основи.

За допомогою цифрового друку можна виготовляти візитки, листівки, буклети, календарі різних видів, бланки, що самокопіюють документи, флаери, воблери, стікери та багато чого іншого.

Цифровий друк широко застосовується для друку малотиражних рекламних або комерційних видань, у які можуть бути внесені зміни в процесі виготовлення тиражу навіть після друку кожного екземпляра.

Переваги цифрового друку

Використання методу цифрового друку дає можливість зробити попередній перегляд екземпляра або роздрукувати пробний варіант майбутньої продукції перед самим друкованим процесом. Це допоможе попередньо оцінити якість і дизайн продукції й вчасно внести необхідні зміни.

Для цифрового друку не потрібна додрукована підготовка, виготовлення друкованих форм і плівок. Тим самим сам процес друку за допомогою цифрового методу стає недорогим і знижується ризик втрати якості зображення в процесі додрукованої підготовки.

Продукція цифрової друку відрізняється високою якістю зображеня. Лініатура 175 lpі дозволяє зробити відбитки бездоганної якості. Порції тонера при створенні кольорів у зображенні контролює комп'ютер, а точне сполучення кольорів дозволяє уникнути необхідності накладення фарб для приховання дефектів - властивість, характерна тільки для цифрового друку. Якість стає особливо очевидною при друці файлів, що містять професійні фотографії натурних об'єктів або творів мистецтва.

Цифровий друк, на відміну від офсетного, дозволяє персоніфікувати дані й уводити нумерацію, вносити зміни після друку кожного відбитка.Інформація на стадії підготовкиЯк ми працюємо?

  • Ви залишаєте нам запит на сайті, телефоном, е-милом...
  • Наш менеджер телефонує Вам, уточняє деталі запиту
  • Ми розраховуємо вартість, підписуємо угоду
  • Ви здійснюєте попередню оплату
  • Ми розробляємо мадіаплан, кошторис, затверджуємо дизайн, тощо...
  • Ми здаємо якісну роботу або відвантажуємо продукцію