Роздача флаєрів та листівок

Роздача флаєрів та листівок - Організація та проведення промоакцій


BTL послуги, звичайно ж, включають в себе розповсюдження листівок. Але вас, можливо, навіть здивує, наскільки ефективним і результативним може виявитися звичайна роздача листівок, особливо, якщо організувати її в потрібний час і в потрібному місці!

Сьогодні такі рекламні акції на вулиці вже нікого не здивують: промоутери від звичайних школярів до професійних артистів стали звичним атрибутом вулиць, магазинів, торгових центрів. І все ж будь-хто помітить, що є різниця, коли це робиться професійно, і а коли ні. Наші менеджери завжди контролюють промо акції, за які ми беремося, тому наші промоутери працюють для людей, вони активні і зайняті справою, а не розмовами між собою, наші ростові ляльки охайні та привабливі, наші моделі на виставку завжди красиві і готові працювати, знаючи свою справу.

Розповсюдження листівок вважається одним з найбільш низькобюджетних варіантів промо акції з категорії BTL, але для того, щоб ви отримали потрібний результат, і в цьому на перший погляд, простій справі потрібен професійний підхід. Насправді, в нашій справі, що має на увазі рекламні послуги BTL, все залежить від людського фактору: якщо роздача листівок відбувається майже автоматично, з відсутнім виразом обличчя у промоутера, більшість флаєрів і рекламних листівок викидається.

Якщо рекламні акції підготовлені професійно, і виконуються мотивованими промоутерами, то ви отримаєте від витрачених вами коштів на промо акції навіть більше, ніж очікували. Насправді, роздача листівок теж може бути творчою справою! Розповсюдження листівок, організоване в потрібний час і в потрібному місці, часто приносить більш значущі результати, ніж розміщення дорогих рекламних щитів або розтяжок. Це відбувається тому, що грамотна роздача - це безпосереднє спілкування з людиною: приємна посмішка, пара правильно вибудуваних фраз добрим промоутером покращить настрій проходить повз людину, а, відповідно і ставлення до тієї інформації, яка надрукована. І в цей момент зовсім неважливо - це строкатий флаер або чорно-білий інформативний листок. Ми цінуємо наших людей, і тому нас працюють тільки найкращі!

Роздача листівок нашими співробітниками - це низьковитратних шлях до збільшення вашого прибутку.
Реклама, що припускає BTL послуги, означає похід в маси, контакт з людьми, роботу в «полях». Мерчандайзинг і розповсюдження листівок - однаково важливі для успіху вашого нового продукту, не обійтися виробникам, які прагнуть до збільшення продажів і без належного аудиту товару в магазині, дегустацій і семплінгом (роздачі подарунків за покупку). І всі ці рекламні послуги ми готові виконати для вас за вигідною ціною!

Ми здійснюємо розповсюдження листівок у найбільш прохідних місцях під час найбільшого скупчення людей, наприклад, на вокзалах чи станціях метро в години пік або у вечірній час в супермаркетах. Ми готові донести до людей вашу інформацію най різноманітнішими методами. Розповсюдження газет і листівок, буклетів або флаєрів на вулицях, в торгових центрах і по поштових скриньках, роздача листівок на святах, виставках, ярмарках та інших заходах, розповсюдження листівок під двірники автомобіля - все, що тільки можна придумати для того, щоб реклама була ефективною, ми готові для вас зробити!

Маючи великий досвід роботи в сфері реклами і маркетингу, наша компанія в будь-який момент готова розробити саме для вас будь-який захід від найпростішого (розповсюдження листівок або розклеювання афіш) до незвичайних театралізованих шоу, грандіозних свят або корпоративних подій. З огляду на особливості вашого бізнесу або продукту, спрямованість, цільову аудиторію і багато інших аспектів успішної рекламної кампанії, ми організуємо все таким чином, щоб найбільша кількість людей дізналося і зацікавилося тим, що ви хочете запропонувати.

У вас відкривається магазин, розважальний чи спортивний центр? Ви випускаєте новий продукт або хочете привернути увагу споживачів до оновленого дизайну вже звичного? Вам потрібно повідомити про знижки або нові надходження, про унікальність і привабливості ваших послуг?
Ми раді допомогти вам, ми готові прийти до вас з новими свіжими ідеями, знаючи про рекламу не з чуток, знаючи, що потрібно людям виходячи з досвіду багатьох успішних рекламних кампаній, вже проведених нами!

Яким би бюджетом ви не мали в своєму розпорядженні, ми завжди зможемо запропонувати вам цікаві рекламні заходи, дії яких потраплять точно в ціль.

Однак пам'ятайте, що реклама стане двигуном вашої торгівлі тільки, якщо вона зробленапрофесійно, стратегічно продуманна і має потрібне вплив на споживачів. За останні роки вона зробила наше життя яскравішим, яскравіше і цікавіше, вона, як чарівниця, може збільшити ваш прибуток і залучити до вашого бізнесу і товару маси людей, важливо тільки знайти до неї правильний підхід!

Як ми працюємо?

  • Ви залишаєте нам запит на сайті, телефоном, е-милом...
  • Наш менеджер телефонує Вам, уточняє деталі запиту
  • Ми розраховуємо вартість, підписуємо угоду
  • Ви здійснюєте попередню оплату
  • Ми розробляємо мадіаплан, кошторис, затверджуємо дизайн, тощо...
  • Ми здаємо якісну роботу або відвантажуємо продукцію