Cвяткове оформлення кульками

Cвяткове оформлення кульками - Організація та проведення промоакцій


Не вірте тим, хто стверджує, що оформлення кульками, це просто і банально. Ми стверджуємо, що оформлення повітряними кулями будь-якого свята, здатне створити найголовніше - це святковий настрій, без якого часом проходять дуже багато урочистостей. 

Святкове оформлення фірмового магазину Beeline корпорації М-Фон
Святкове оформлення фірмового магазину Beeline корпорації М-Фон

Оформлення кулями своєю уявною простотою заворожує, додає об'єм і урочистість, якщо це весілля, налаштовує на грайливий настрій якщо це оформлення кулями дитячого свята. Як просто здається, повісь гірлянду з куль над стендом і вирішена проблема оформлення стенду на виставці, але це не так, ми можемо вирішити це завдання більш продуктивно і ефект від участі на виставці, буде більш значний. Оформлення кулями дозволить виділити ваш стенд, серед багатьох однакових павільйонів, а велика куля з вашим логотипом, з далека приверне відвідувачів виставки до вашої експозиції та компанії в цілому. 

Святкове оформлення аптеки
Святкове оформлення аптеки "Примула" знагоди відкриття

Нами були прикрашені сотні весіль, учасники яких залишилися задоволені отриманим результатом. Якщо ви теж бажаєте перетворити день весілля в казковий захід, обов'язково скористайтеся послугою оформлення повітряними кулями весільного залу. Ефект буде приголомшливий, а весілля як ніби перетвориться на божественну казку. Адже недарма кажуть, що всі союзи укладаються на небесах.

Оформлення повітряними кульками корпоративного свята

Святкове оформлення мережі мобільних салонів @Вухо.ком корпорації М-фон
Святкове оформлення мережі мобільних салонів
@Вухо.ком корпорації М-фон

Давайте повернемося власне до корпоративних свят. Затверджуючи кольорову гаму дизайну оформлення повітряними кулями заходи, в першу варто дотримуватися корпоративного стилю компанії.

Буде цілком логічним почати з оформлення від фойє. Арки з повітряних кульок на дверях, гелієві букети з повітряних кульок, прикраса гардеробу - все це вже з порога створить піднесений настрій і правильну атмосферу.

Оформлення залу, в якому буде проходити свято, повинно знову таки підтримувати святковий настрій у гостей. Це можуть бути і ланцюжки повітряних кульок, наповнених гелієм, різні композиції з куль під стелею, які створять оформлення обсяг. Якщо в залі є колони, можливо, використовувати їх як основу, затягнувши їх капежом з кульок або панно з повітряних кульок з двома хвостами.

Природно, основним місцем, куди спрямовані погляди гостей, є сцена і її прикраси варто приділити окрему увагу. Один з найпоширеніших елементів оформлення кулями сцени - панно з повітряних кульок з логотипом компанії і, наприклад, дати дня народження компанії. Як правило, якщо на сцені багато ферм зі світловою і звуковою апаратурою, вони декоруються гірляндами з повітряних куль.

І абсолютно необхідною для корпоративного свята стане послуга з друку на повітряних кулях. Завдавши на кулі логотип Вашої компанії і поздоровлення зі святом. Наповнені гелієм ці кульки стануть чудовим елементом святкового оформлення. Після свята, гості з задоволенням розберуть ці повітряні кулі додому і вони ще довго будуть нагадувати їм про чудовому святі.

Що таке "Оформлення повітряними кулями" або як його ще називають Аеродизайн?

Це простий і швидкий спосіб зробити свято яскравим і запам'ятати його надовго. Повітряними кульками можна прикрасити будь-яке приміщення - від квартири до бізнес-центра, будь-який захід - від дружної вечірки до ділової зустрічі. Барвисті гірлянди, вражаючі композиції з куль, наповнених гелієм, об'ємні фігури, панно, кулі з вітальним написом і це ще далеко не межа! З кульок можна зробити все!!!

Ви запитаєте, які переваги оформлення свята повітряними кулями?

Так, повітряні кулі недовговічні, як квіти, але вони володіють величезними перевагами в порівнянні з традиційними матеріалами. Наприклад , Вам треба за лічені години створити декорації на сцені, прикрасити і заповнити простір великого залу, оригінально і помітно оформити вітрину або просто подарувати гостям чудовий настрій. А в поєднанні з невисокими цінами це робить оформлення повітряними кулями все більш популярним.

Ви можете замовити у нас друк на повітряних кулях вашого логотипу, малюнка, вітального напису. Ми наносимо зображення на повітряні кулі діаметром від 10 сантиметрів до 2.5 метрів методом трафаретного друку в один або декілька кольорів.

Друк проводиться на повітряних кулях більше 150-ти забарвлень, що дозволяє точно підібрати колір кулі необхідний замовникові. Термін виконання замовлення від одного дня залежно від партії.

Повітряні кулі - один з найбільш ефективних способів звернути увагу на свій стенд. Яскраві гірлянди, великі кулі з логотипом фірми, об'ємні фігури і панно, що доносять до гостей виставки "унікальну пропозицію" вашої фірми не залишаться непоміченими, а маленькі кульки, на яких надрукований ваш фірмовий знак - спосіб зробити виставку серйозною рекламною акцією.

Як ми працюємо?

  • Ви залишаєте нам запит на сайті, телефоном, е-милом...
  • Наш менеджер телефонує Вам, уточняє деталі запиту
  • Ми розраховуємо вартість, підписуємо угоду
  • Ви здійснюєте попередню оплату
  • Ми розробляємо мадіаплан, кошторис, затверджуємо дизайн, тощо...
  • Ми здаємо якісну роботу або відвантажуємо продукцію