Організація та проведення промоакцій

Організація та проведення промоакцій


По методу стимуляції продажів рекламу прийнято розділяти на пряму й непряму. Непряме стимулювання це, насамперед, медійна реклама, наружка та ін., все те, що побічно впливає на ухвалення рішення про покупку того або іншого товару. Пряме ж стимулювання - це акції, спрямовані на кінцевого споживача саме там, де приймається остаточне рішення про покупку товару. Насамперед на місцях продажів і на презентаціях різного роду, тобто в ситуаціях, де можна реально переконатися у відмінних рисах продукту спробувати його на смак, понюхати, поторкати, випробувати в дії й т.д.
Оформлення магазину @BYXO.KOM корпорації М-Фон Організація свята відкриття магазину @BYXO.KOM корпорації М-Фон
Оформлення магазину @BYXO.KOM корпорації М-Фон кульками та організація свята відкриття магазину

BTL акції - це порівняно молодий, але досить ефективний напрямок у рекламі. Якщо переводити дослівно з англійської мови дану абревіатуру (below the lіne), то вийде "під рискою". Іншими словами - це оригінальний комплекс рекламних рішень, що дозволяє, не прибігаючи до традиційних інформаційних носіїв (телебачення, преса, зовнішня реклама, радіо й т.д.), сприяти знайомству потенційних клієнтів з новою торговельною маркою, або збільшувати продажі вже існуючих. Крім того, проведення промо-акцій допомагає краще довідатися смаки й побажання споживачів.

Проведення святкових міроприємств
Відкриття магазину PREMIER Phome Корпорації М-Фон, м.Львів

Головною перевагою проведення акцій вважається особисте спілкування промоутерів зі споживачем, що дозволяє їм безпосередньо впливати на людину в момент прийняття ним рішення про можливу покупку пропонованого товару. Найпоширеніша btl послуга, що дозволяє звертатися до конкретної людини - це роздача листівок. У цьому випадку можна не тільки донести до споживача інформацію про ваші товари або послуги, але й мати прекрасну можливість поспілкуватися з ним особисто, роз'яснивши всі переваги вашої пропозиції.

Ми допоможемо нашим клієнтам організувати промо-акції, дегустації, розповсюдження рекламної інформації, роздачу листівок і флаєрів, підберемо моделей для виставок якщо це необхідно або проведемо будь-які інші рекламні заходи. Кожний бізнес має потребу в грамотному просуванні, і чим краще буде організована реклама товарів чи послуг, тим ширшою буде аудиторія потенційних покупців. Ми використовуємо різноманітні методи - від простих заходів (розповсюдження листівок, роздача листівок) до великих творчих робіт (проведення промо-акцій із залученням професійних артистів). Наші співробітники добре знають, у яких місцях можна організувати розповсюдження реклами так, щоб її побачило якнайбільше людей.

Професійний підхід у просуванні товарів за допомогою промо-акцій дозволяє вам бути гідним конкурентом. Але для цього необхідно не помилитися при виборі btl агентства, що буде готувати вашу рекламну кампанію.

Рекламна компанія Leosvit Marketing не перший рік робить ефективні рекламні заходи, що позитивно позначаються на розвитку бізнесу, і при цьому не обов'язково використовувати щораз дорогі засоби, устаткування й залучати численних фахівців. Роздача рекламних листівок, поширення по поштових скриньках, виправдує себе фінансово – і приносить нових клієнтів.

Проведення святкових міроприємств
Оформлення аптеки "Примула" знагоди відкриття


Розповсюдження флаєрів на вулиці
Розповсюдження флаєрів на вулиці

Наші фахівці допоможуть вам у просуванні вашого товару, використовуючи найефективніші матеріали для реклами, а також грамотно підберуть необхідні моделі на виставку, одяг і підручний матеріал для промоутерів. З нашою допомогою ви зможете збільшити кількість споживачів вашої продукції. Перше що ми раді запропонувати вам – це розповсюдження листівок, у яких будуть зазначені координати вашої фірми й телефон. Цей метод досить ефективний за рахунок вибору цільової аудиторії по зовнішніх ознаках, віку, соціальному походженні й т.д., що дозволяє донести інформацію про вас потенційним клієнтам, які можуть перейти в розряд безпосереднього споживача. Кінцевий результат також буде прямо залежати й від правильного вибору місця для розповсюдження газет. Ми раді будь-якому співробітництву з урахуванням ваших вимог і інтересів до проведеного заходу, і гарантуємо відмінні результати по закінченню робіт.

Роздача листівок на входах у розважальні заклади, що відкриваються, кафе й бари, торгові центри - відмінний спосіб залучення цільової аудиторії. Наша компанія завжди допоможе надрукувати флаєри і листівки у тій кількості, що необхідна для проведення рекламної акції.

Як ми працюємо?

  • Ви залишаєте нам запит на сайті, телефоном, е-милом...
  • Наш менеджер телефонує Вам, уточняє деталі запиту
  • Ми розраховуємо вартість, підписуємо угоду
  • Ви здійснюєте попередню оплату
  • Ми розробляємо мадіаплан, кошторис, затверджуємо дизайн, тощо...
  • Ми здаємо якісну роботу або відвантажуємо продукцію