Реклама на транспорті

Реклама на авто транспорті


Реклама на суспільному транспорті

Реклама на транспорті - один із найпопулярніших видів масової реклами. Як правило, цей вид реклами відносять поряд з рекламою на щитах (bіllboard), рекламою на перетяжках, рекламою на зупинках суспільного транспорту, рекламою на дахах і стінах будинків (світлові табло) до зовнішньої реклами.

Однак, разом з тим, реклама на транспорті володіє рядом переваг.

 1. Це нестаціонарний вид реклами. Завдяки своїй можливості переміщатися в межах міста даний вид реклами охоплює набагато більшу аудиторію потенційних споживачів рекламованого товару, що надає йому переваги в масовості над іншими видами зовнішньої реклами. Середня швидкість руху тролейбуса на маршруті в годину пік становить 20-30 км/ч, що забезпечує якісне сприйняття рекламної інформації як пішоходами, так і автомобілістами.
 2. Розмір рекламної поверхні в цього виду реклами набагато більший, ніж у якого-небудь іншого рекламоносія в місті. Приміром, площа зовнішньої поверхні одного тролейбуса становить 77 м.кв (довга машина), або 59 м.кв (коротка), при цьому рекламна площа становить близько 60%, що робить даний рекламний носій одним із най більших й найпомітніших у місті.
 3. Даний вид реклами надає рекламодавцеві великий вибір в орієнтації своєї реклами по категоріях споживачів. Наприклад, залежно від характеристик товару, рекламу на транспорті можна сконцентрувати в певному районі міста, де сконцентровані центри продажів даного товару, або охопити як можна більший простір міста, якщо товар продається в кожному магазині. Досягається це шляхом вибору маршруту, що курсує в даному районі, - для першого випадку, і вибору маршруту, що проходить по центральних магістралях міста, - у другому випадку. Також можлива орієнтація реклами за рівнем добробуту потенційного покупця. Рекламу можна орієнтувати на домогосподарства із середнім статком шляхом розміщення її в спальних районах міста, або орієнтувати на аудиторію більше забезпечену, оформивши транспорт, що проходить по "дорогих" вулицях міста (Тарнавського, Коновальця, Партизанська й ін.).
 4. Нарешті, по-четверте, аналіз ринку зовнішньої реклами в цей момент показує, що цей вид реклами є найбільш прийнятним по співвідношенню ціна-якість. Якщо взяти до уваги всі перераховані вище доводи, такі як: масовість, розмір рекламоносія, варіації на вибір цільової аудиторії й багато інших переваг реклами на транспорті й зрівняти вартість одного м.кв. рекламної площі на місяць даного виду реклами з м.кв. іншого виду зовнішньої реклами, то можна помітити, що вартість реклами нижча приблизно в 2-3 рази (залежно від об'єкта порівняння).

Багато компаній у процесі свого розвитку приходять до розуміння зручності й доцільності такого виду зовнішньої реклами, як реклама на власному транспорті. Майже будь-яка організація володіє певним парком автомашин, які щодня колесять по вулицях нашого міста. А якщо є машини, то є й місце для зовнішньої реклами.

Розміщаючи рекламу на машинах, фірма значно збільшує коло своїх потенційних Клієнтів. Адже кількість «контактів» споживачів з Вашою рекламою, з огляду на інтенсивність львівського руху, близька до космічних цифр :))))

Реклама на власному транспортіРеклама на власному транспорті

Крім того, розміщення реклами на автомобілях підприємства позитивно позначається й на загальному іміджі компанії – власнику авто. Адже Клієнтові завжди приємніше, коли його вантаж «приїжджає» на яскравій, що запам'ятовується машині.

Реклама на власному транспорті
Брендування комерційного авто компанії "220 Вольт", м. Львів

Не варто забувати, що автомобільні емалі мають широку гаму кольорів і відтінків, що не завжди сполучаються з фірмовим стилем Вашої компанії. Тому для одержання максимальної віддачі від реклами на автомобілях, варто скористатися послугами наших фахівців. У цьому випадку, нестандартність (креативність) реалізації проекту й глибина його пророблення цілком залежить від обсягів фінансування й коректності поставленого завдання.

Що стосується технічної сторони питання, то нанесення реклами на автомашину має здійснюватися в теплому (не нижче +12 градусів), добре освітленому місці. При цьому як носій інформації використовуються спеціальні автомобільні вінілові плівки, що мають високу стійкість до зовнішніх механічних впливів і гарні клейові властивості.


Реклама на власному транспорті

Характеристики реклами на транспорті

Як масовий засіб впливу на людей, що користуються різними видами транспорту, реклама на транспорті незамінна. Щодня послугами автобусів, тролейбусів, трамваїв, приміськими електричками користуються мільйони людей.

 

Реклама на транспорті класифікується на три види:

 1. Внутрісалонні рекламні планшети в суспільному транспорті;
 2. Зовнішні рекламні плакати, розміщені на зовнішніх сторонах транспортних засобів;
 3. Станційні плакати, розташовувані на залізничних воkзалах і в аерофлотах, на автобусних станціях, на зупинках трамваїв і тролейбусів, на автозаправних станціях.

Середня тривалість проїзду в суспільному транспорті становить 30 хвилин. Число читачів внутрісалонних планшетів перевищує число читачів газет. Коло читачів внутрісалонних планшетів становить приблизно 25% від дорослого населення.

Реклама на транспорті може бути обмежена рамками одного міста, але може включити в себе набір регіонів. Реклама на транспорті дозволяє варіювати розміщення й форми й розміри оголошень. Транспортна реклама розрахована на специфічні аудиторії - робітників - чоловіків і жінок, що переїжджають із будинку на роботу й назад, хатніх господарок, що відправляються вдень за покупками, школярів і студентів.

Існують п'ять найбільш важливих правил реклами на транспорті.

 1. Часто попадатися на очі.
 2. Залучати до себе увага.
 3. Бути короткої.
 4. Бути без праці читається на ході.
 5. Бути зрозумілої.

Реклама на засобах транспорту містить у собі три види: внутрішні рекламні наклейки, зовнішні плакати на бортах транспорту й щити на зупинках і платформах. Внутрішні рекламні наклейки й оголошення вивішуються в поїздах, автобусах, тролейбусах, трамваях, метро, таксі. Реклама на бортах буває як навісний, так і мальованої. Транспортна реклама підходить для магазинів і фірм, що пропонують різні послуги населенню, а також для організаторів масових заходів, цільовий ринок яких зосереджений у даному населеному пункті. Реклама, розміщена зовні транспортних засобів, звернена до іншої групи населення, чим реклама усередині них.

Переваги реклами на засобах транспорту:

 • Добре помітна й, отже, ефективна
 • Доступна споживачам протягом 16 або 18 годин на добу
 • Її можна використати, щоб донести рекламу до багатих людей, що користуються машинами
 • Постійно переміщається по місту; ваше оголошення побачать різні групи споживачів
 • Впливає на людей, що перебувають у замкнутому просторі ( тільки реклама усередині салонів)

Як ми працюємо?

 • Ви залишаєте нам запит на сайті, телефоном, е-милом...
 • Наш менеджер телефонує Вам, уточняє деталі запиту
 • Ми розраховуємо вартість, підписуємо угоду
 • Ви здійснюєте попередню оплату
 • Ми розробляємо мадіаплан, кошторис, затверджуємо дизайн, тощо...
 • Ми здаємо якісну роботу або відвантажуємо продукцію